Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Çok Sayıda Aktif Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

TEB Çok Sayıda Aktif Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), pek çok ildeki şubesinde sahada kredi kartı satışını gerçekleştirmek için Aktif Satış Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Türk Ekonomi Bankası’nın duyurduğu banka personel alımları için başvuru yapacak adaylar Adana, İstanbul, Ankara, Samsun ve Trabzon’da istihdam edilecekler. Adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Adana lokasyonlu çalışacak bireylerin ise en az üniversite mezunu olmaları ve ingilizce bilmeleri gerekmektedir. Sahada aktif olarak kredi kartlarının ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışlarını gerçekleştirecek olan Aktif Satış Temsilcisi pozisyonundaki bireylerin banka bankacılık ve satış alanında kariyer yapmalarını hedeflemelerini istemektedir.

Adaylar maaş+prim sistemi ile istihdam edileceklerdir. İstanbul’un Anadolu Yakası için yapılan alımlarda banka Kocaeli’nde ikamet eden bireylerin başvurularını da değerlendirmeye alacaktır. Adaylara herhangi bir tecrübe kriteri sunulmayıp, insan ilişki ve iletişimlerinde başarılı olmaları, takım çalışmalarına uyum sağlayabilmeleri istenmiştir. Yoğun bir iş temposu gerektirecek olan pozisyonda adayların hem yoğunluğa hem de esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Erkek adayların askerliklerini bitirmiş ya da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmalarını isteyen Türk Ekonomi Bankası, tüm adayların ikna kabiliyetlerinin gelişmiş ve insanlara karşı güler yüzlü olmalarını istemektedir. Seyahat engelleri bulunan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Adana, Samsun ve Trabzon’da istihdam edilecek adayların 26 yaşını, İstanbul Avrupa Yakası’nda istihdam edilecek adayların 30 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir. En erken son başvuru tarihi 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü olup, en geç son başvuru tarihi ise 18 Haziran 2017 Pazar günüdür.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.