Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

0

Yapı Kredi Bankası, kadrosunda istihdam etmek için Direkt Satış Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Sahada Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı ve diğer bankacılık ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmek için Direkt Satış Temsilcisi alımları yapacağını duyuran Yapı Kredi, adayların üniversitelerin 4 senelik eğitim veren bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu olmalarını talep etmektedir. Satış kariyeri için Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nden Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri alarak Perakende Direkt Satış Yetkilisi olma şansı olan ve adayların kendilerini geliştirerek Yapı Kredi bünyesinde kariyer edinebilme şansı olan adayların banka adayların böyle bir ortamda çalışmak isteyenlerin ve kariyer hedefi olan bireylerin başvurularını değerlendirmeye alacaktır.

Banka personel alımlarına başvuru yapacak adayların seyahat engellerinin bulunmaması, satış faaliyetleri için ofis dışında görev alabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Esnek çalışma saatleri gerektirecek olan bankanın açık pozisyonu için Yapı Kredi Bankası adayların bu buna uyum sağlayabilmelerin istemektedir. Adayların satış kapsamında kendilerine güvenmesi, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetimi konusunda başarılı olması, insanlarla olan diyaloglarının kuvvetli olması gerekmektedir. Adayların dış görünümlerine özen göstermelerini, dış görünümüne özen gösteren adayları tercih edecek olan Yapı Kredi, erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir. Askerliği duran erkeklerin ise en az 1 senelik zaman zarfı için tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Bursa, Antalya, Samsun, Adana ve Ankara’da istihdam edilecek adayların son başvuru tarihleri ise 2 Temmuzdur.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın