Ana SayfaGündemHalkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, uygun vade ve uygun faiz oranları ile müşterilerine özel Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası düzenledi.

Müşterilerinin ev hayallerini gerçekleştirmek için uygun faiz oranları ve çeşitli seçeneklerde kredi taksit ödemeleri ile birlikte Halkbank konut kredisi sunuyor. 120 ay vadeye kadar kredi taksitlendirme seçenekleri bulunan konut kredisi kampanyasında müşteriler isterlerse eşit taksit periyotları ile isterlerse de kendi belirledikleri kredi taksit tutarları ile ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler.

Halkbank konut kredisi faiz oranları yüzde 0,80’den başlamaktadır. 3 ile 36 ay arasında ödeme yapmak isteyen bireyler için Halkbank yüzde 80 oranında, 37 ile 120 ay arasında ödeme yapmak isteyen bireyler için ise yüzde 0,89 oranında faiz uygulamaktadır. Yıllık maliyet oranları ise faiz, ekspertiz ücreti, tahsis ücreti ve ipotek tesis ücretini kapsamaktadır. Kredi tahsis ücreti Banka Sigorta Muamele Vergisi’den muaf tutulmuştur. 650 Türk Lirası tutarında ekspertiz ücreti alan Halkbank 155,76 Türk Lirası tutarında da ipotek tesis ücreti almaktadır. Ekspertiz ücreti, konut sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası prim tutarlarına ve satın alınacak evin bulunduğu konuma, büyüklüğüne ve benzeri gibi niteliklere göre farklılık göstermektedir.

Hayat sigortası ücretleri ise ortalama 210 Türk Lirası tutarındadır. Bu ücret müşterinin yaşına, cinsiyetine, bankadan temin ettiği kredi miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

Hesaplı Evim Konut Kredisi Başvurusu yapacak bireylerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Söz konusu kampanya diğer bankalardan olan transfer işlemlerinde ve yeniden finansmanlarda kullandırılmayıp, yeni kredi çekimlerinde kullandırılacaktır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.