Albaraka Türk, Personel Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Sektöründe ilk olma niteliği taşıyan Albaraka Türk Katılım Bankası, kurumsallaşmış organizasyon yapısı, hem yeni mezunlar hem de uzman kadroları ile tercih edilenler arasındadır. Sosyal ilişkileri ilk sırada yer almak üzere yeni fikir ve ürünler üretip müşterilerine en iyi hizmetleri sunmak için çaba sarf eden Albaraka Türk, genişleyen kadrosuna personel alımları yapacağını duyurdu.

Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye Geneli bünyesinde istihdam etmek için personel alımları yapacağının duyurusunu yaptı. Bankada ilerleyen dönemlerde oluşabilecek pozisyonlar için istihdam etmek için banka iş ilanı yayınlayan Albaraka Türk, başvuru yapacak adayların çalışmak istedikleri şehir ile birlikte alanında uzman oldukları pozisyonları belirtmelerini istemiştir. Söz konusu banka personel alımlarına yapılan başvurular sadece ön başvuru olmak üzere, bireylerle oluşacak açık pozisyon durumlarında iletişime geçilecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın yayınladığı banka personel alımlarına başvuru yapacak adaylara bazı kriterler sunulmuştur. Bunlardan biri adayların asgari üniversite mezunu olmalarıdır. Lise mezunu olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Yine benzer şekilde adayların 28 yaş üzerinde olmaları gerekmektedir. Ancak bankacılık ve finans sektöründe önceki dönemlerinde tecrübe kazanmış adaylar mevcut ise o adayların yaşlarının 28 üzerinde olma durumlarında banka başvuruları değerlendirecektir.

Albaraka Türk, erkek adayların askerliklerini yapmış olmalarını isteyip, askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş olanların başvurularını değerlendirmeyecektir. İletişim ve analitik düşünme kabiliyetleri gelişmiş, insanlara karşı güler yüzlü olan adayları tercih edecek olan banka adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın yayınladığı Genel İş İlanı başvuruları 24 Haziranda sona erecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1670118?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
48TakipçilerTakip Et
2,312TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Şekerbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için...

Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Mayıs (Güncel)

T.Finans Katılım Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam ediyor. Banka’nın açık pozisyonları için yayınladığı banka iş ilanları, Türkiye Finans Katılım düzenleyeceği banka sınavları, Türkiye Finans Katılım iş başvuruları

Akbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Lise ve Üniversite)

Akbank İş İlanları… Ramazan boyunca Akbank banka personel alımları için devam ediyor. Şube ağlarını sürekli genişleten bankanın adaylarda aradığı kriterler ise pozisyonlara göre farklılık gösteriyor

Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Mayıs

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk...