ABank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Google Haberlere Abone Ol:

ABank, müşterilerinin tüm tatil, sağlık, eğitim ve benzeri gibi ihtiyaçları için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

ABank ihtiyaç kredisi faiz oranları vade süresine göre değişiklik gösterip, yüzde 1,42’den başlamaktadır. 0 ile 3 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,55, 3 ile 6 ay arasındaki vade sürelerinde  yüzde 1,49, 6 ile 9 arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,45, 9 ile 42 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,42 oranında aylık faiz uygulayan ABank 42 ile 48 ay arasındaki vadede ise yüzde 1,44 aylık faiz uygulamaktadır. Banka kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alıp, yüzde 15 oranında KKDF ile yüzde 5 oranında BSMV almaktadır. En uygun ihtiyaç kredisini sunmayı hedefleyen ABank, yaptığı değerlendirmeler neticesinde müşterilerinden kefil talep edebilmektedir.

İhtiyaç kredisi sadece Türk Lirası olarak kullandırılmaktadır. İhtiyaç kredisi başvuru esnasında müşterilerin yanlarında nüfus cüzdanlarını, adres teyiti için belge ile maaş bordrosu, kira kontratı ve benzeri gibi gelir belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

48 ay vadeli 25 bin Türk Lirası değerinde ABank ihtiyaç kredisi almak isteyen bir bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,44’dür. Bu kapsamda aylık kredi taksidi 770,1 Türk Lirası olup, geri ödenecek toplam tutar 36 bin 965,63 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 100 Türk Lirası değerinde hayat sigortası ücreti alan ABank, 25 bin Türk Lirası için 125 Türk Lirası kredi tahsis ücreti almaktadır. Hayat sigortası ücretleri müşterilerin yaşlarına, aldıkları kredi tutarı ve vadesine göre farklılık göstermektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.