Ana SayfaKredilerABank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

ABank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ABank, müşterilerinin tüm tatil, sağlık, eğitim ve benzeri gibi ihtiyaçları için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

ABank ihtiyaç kredisi faiz oranları vade süresine göre değişiklik gösterip, yüzde 1,42’den başlamaktadır. 0 ile 3 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,55, 3 ile 6 ay arasındaki vade sürelerinde  yüzde 1,49, 6 ile 9 arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,45, 9 ile 42 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,42 oranında aylık faiz uygulayan ABank 42 ile 48 ay arasındaki vadede ise yüzde 1,44 aylık faiz uygulamaktadır. Banka kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alıp, yüzde 15 oranında KKDF ile yüzde 5 oranında BSMV almaktadır. En uygun ihtiyaç kredisini sunmayı hedefleyen ABank, yaptığı değerlendirmeler neticesinde müşterilerinden kefil talep edebilmektedir.

İhtiyaç kredisi sadece Türk Lirası olarak kullandırılmaktadır. İhtiyaç kredisi başvuru esnasında müşterilerin yanlarında nüfus cüzdanlarını, adres teyiti için belge ile maaş bordrosu, kira kontratı ve benzeri gibi gelir belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

48 ay vadeli 25 bin Türk Lirası değerinde ABank ihtiyaç kredisi almak isteyen bir bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,44’dür. Bu kapsamda aylık kredi taksidi 770,1 Türk Lirası olup, geri ödenecek toplam tutar 36 bin 965,63 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 100 Türk Lirası değerinde hayat sigortası ücreti alan ABank, 25 bin Türk Lirası için 125 Türk Lirası kredi tahsis ücreti almaktadır. Hayat sigortası ücretleri müşterilerin yaşlarına, aldıkları kredi tutarı ve vadesine göre farklılık göstermektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.