ABank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

ABank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

ABank, müşterilerinin tüm tatil, sağlık, eğitim ve benzeri gibi ihtiyaçları için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.ABank, müşterilerinin tüm tatil, sağlık, eğitim ve benzeri gibi ihtiyaçları için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

ABank ihtiyaç kredisi faiz oranları vade süresine göre değişiklik gösterip, yüzde 1,42'den başlamaktadır. 0 ile 3 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,55, 3 ile 6 ay arasındaki vade sürelerinde  yüzde 1,49, 6 ile 9 arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,45, 9 ile 42 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,42 oranında aylık faiz uygulayan ABank 42 ile 48 ay arasındaki vadede ise yüzde 1,44 aylık faiz uygulamaktadır. Banka kredi tutarının yüzde 0,5'i kadar kredi tahsis ücreti alıp, yüzde 15 oranında KKDF ile yüzde 5 oranında BSMV almaktadır. En uygun ihtiyaç kredisini sunmayı hedefleyen ABank, yaptığı değerlendirmeler neticesinde müşterilerinden kefil talep edebilmektedir.

İhtiyaç kredisi sadece Türk Lirası olarak kullandırılmaktadır. İhtiyaç kredisi başvuru esnasında müşterilerin yanlarında nüfus cüzdanlarını, adres teyiti için belge ile maaş bordrosu, kira kontratı ve benzeri gibi gelir belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

48 ay vadeli 25 bin Türk Lirası değerinde ABank ihtiyaç kredisi almak isteyen bir bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,44'dür. Bu kapsamda aylık kredi taksidi 770,1 Türk Lirası olup, geri ödenecek toplam tutar 36 bin 965,63 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 100 Türk Lirası değerinde hayat sigortası ücreti alan ABank, 25 bin Türk Lirası için 125 Türk Lirası kredi tahsis ücreti almaktadır. Hayat sigortası ücretleri müşterilerin yaşlarına, aldıkları kredi tutarı ve vadesine göre farklılık göstermektedir.ABank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi faiz oranları En uygun ihtiyaç kredisi İhtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?