Ziraat Bankası'ndan 120 Ay Vadeli Anında Konut Kredisi

Ziraat Bankası'ndan 120 Ay Vadeli Anında Konut Kredisi

Müşterilerinin ev alma hayallerini hayalden bir adım öteye taşıyan Ziraat Bankası, uzun vadeli anında konut kredisi imkanı sunuyor.Müşterilerinin ev alma hayallerini hayalden bir adım öteye taşıyan Ziraat Bankası, uzun vadeli anında konut kredisi imkanı sunuyor.

120 ay vadeli konut kredisi imkanı sunan Ziraat Bankası, müşterilerinin şubeye kadar gelmelerine gerek kalmadan internet sitesi ya da şubesi aracılığı ile, Ziraat Mobil ile, ATM'lerden ya da bankanın çağrı merkezlerini arayarak başvuru yapmak imkanı tanıyor. Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu için şubeye gidecek olan müşterilerin ise yanlarında satın alınacak evin belgelerine ek olarak nüfus cüzdanları ve gelir belgelerini getirmeleri gerekiyor.

Banka, müşterilerinin satın alacakları ev için eksper tarafından değeri biçiliyor, ekspertiz raporundaki değerin yüzde 80'i kadar kredi imkanı tanıyor. Krediye konu olan gayrimenkulü banka ipotek ediyor. Gerekli gördüğü durumlarda ise müşterilerinden ek teminatlar talep ediyor. Konut kredisi vadesi boyunca da konut, hayat ve zorunlu deprem sigortası yapılıyor. Banka kredi kapsamında müşterilerinden ekspertiz raporu ücreti almaktadır. Bu ücret evin niteliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

120 ay vadeli 80 bin Türk Lirası Ziraat Bankası konut kredisi alıp ev sahibi olmak isteyen müşterilerin aylık ödeyecekleri faiz oranı yüzde 0,88'dir. Aylık kredi ödemesi bin 82,17 Türk Lirasına tekabül edip, yılık maliyet oranı ise yüzde 11,4095'tir.

Konut kredisi faiz oranları kurda meydana gelen dalgalanmalardan etkilenmemektedir ancak banka istediği durumlarda kredi faiz oranlarında değişiklik yapabilmektedir.Ziraat Bankası Konut Kredisi Konut Kredisi Faiz Oranları Konut Kredisi Başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!