Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank 2017 Personel Alımları

ING Bank 2017 Personel Alımları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

İNG Bank Türkiye’ deki faaliyetlerine 2008 yılında başlamıştır. Hem bireysel hem de kurumsal olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’de 64 ilde bulunan 260 adet şubesi vardır. Bu şubelere her yıl belirli bir sayıda eleman alımları yapılmaktadır. İşe alırken bazı genel ve özel şartları bulunmaktadır. B u şartlara uyan adaylarla sözleşme imzalayarak çalışmaya başlamaktadır.

ING BANK İŞE ALIM SÜRECİ NASIL İŞLEMEKTEDİR?

ING Bank, hem bireysel müşterileri için hem de ticari ve kurumsal müşterileri için, onların her türlü finansal işlemleriyle ilgilenebilecek kapasitede ve sorunlarına çözüm üretebilecek bilgide elemanları banka iş ilanları vererek aramaktadır.

Kendi internet sitesinde ve bazı özel sitelere verdiği ilanlarla, adayları görüşmeye veya sınava çağırmaktadır. ING Bank eleman alımları için yaptığı sınavı kendi bünyesi altında hazırlamaktadır. Öncelikle adayların banka sınavları başvurusunu alarak kişilerin bu işi yapmaya uygun olup olmadıklarına bakmaktadır. İlanlarında yazdığı şartlara uyan adaylara sınav daveti yollamaktadırlar. Sınava katılacak adaylara, sınav yerini, sınav gününü ve sınav saatini bildirerek o saatte adayların orada olmalarını söylemektedirler.

Sınava giren adaylar daha sonra açıklanan sınav sonucuna göre yine mail yoluyla ya da cep telefonu bilgilendirmesi ile mülakat aşamasına davet edilmektedirler. Mülakat yeri, günü ve saati bildirilen adaylardan mülakata gidenlere bazı konularda sorular sorarak hem adayın işle ilgili bilgisini hem de verilecek görevi yapıp yapamayacağını anlamaya çalışırlar.

Yapılan mülakat sonunca, çalışması uygun görülen adaylar bilgilendirilerek iş sözleşmesi imzalamak için çağırılır ve bazı belgeler istenir. Verilen eğitimlerden sonra ise aday kişi banka çalışanı olarak şubede görevine başlar. ING Bank düzenlediği sınavları sadece deneyimli adaylar için düzenlemez. Yeni mezun olan adaylara da şans vermektedir. Hatta üniversitede hala öğrenci olan adaylara bile staj yapma hakkı tanınmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.