Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank iş ilanları, personel alımı ve başvurular

Denizbank iş ilanları, personel alımı ve başvurular
D

-

Uzun yıllardır bankacılık faaliyetlerini Türkiye genelinde sürdüren Denizbank açık kadroları için yeni personel alımları yapacağını duyurdu. Banka’nın farklı şube ve genel müdürlük birimlerinde görev almak üzere bankacı adayları ile görüşecek. Denizbank 2016 personel ilanları, Denizbank sınav duyurusu, Denizbank iş başvurusu, Denizbank 2016 alımları ve detaylar.

Türk bankacılık sektörünün öne çıkan bankalarından olan Denizbank 2016 yılı için yeni personel alımları yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda ihtiyaçları doğrultusunda kadrosuna yeni çalışma arkadaşları katarak yoluna devam eden Denizbank bu yılda aynı düzeyde devam etmeyi planlamakta.

Denizbank İŞKUR ile ortak çalışmalar yürüten ilk bankalardan biridir. Bu bağlamda belli pozisyonlar için işkurdan da detsek alarak doğru personel tercihlerinde bulunmaktadır. Denizbank personel alımları için dönemsel olarak banka sınavları ile adayları elemektedir. Başarılı olan adaylar ile yapılan birebir mülakatlar neticesinde bankanın kadrosunda görev alma imkanı sağlanmaktadır.

2016 Banka iş ilanları içerisinde Denizbank iş ilanlarıda yer alırken, başvuru da bulunacak adayların aranan nitelikleri sağlamasını beklemektedir. Denizbank A.Ş tarafından hemen her bölge için farklı pozisyonlarda iş ilanları yayınlanmaktadır.

Denizbank iş ilanları başvuruları ve detaylarına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s-is-ilanlari?firma=18421&frm=18289

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol