Türk Ekonomi Bankası, çeşitli ödeme planları ile uygun konut kredisi imkanları sunmaktadır.

TEB Konut Kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Anında konut kredisi imkanı sunan TEB, internet ve mobil üzerinden başvuru yapabilme olanağı sağlamıştır.

Her şey dahil, Al kirala, esnek kademeli, yüzde 100 konut, anapara ertelemeli, dönem dönem ödemeli, ara ödemeli, indirimli ödemeli ve benzeri gibi çeşitli türlerde ödeme kolaylıkları sağlayan TEB, müşterilerinin gelir durumlarına ve taleplerine göre geri ödeme planlar düzenlemektedir.

Ödeme planlarını aylık bazda kendi istediklerini belirleme, konut kredisini hemen alıp 36 ay sonra ödeme yapmaya başlama, 2 ayda bir, 3 ayda bir ya da 4 ayda bir olacak şekilde ödeme yapma, azalarak ya da artarak giden aylık taksitleri şeklinde ödeme planı yapma gibi ödeme planı çeşitleri sunan TEB, eşit taksitli ödemelerde senede 2 ay olmak üzere ödeme erteleme, ikramiye alan ya da gelir artışı yaşayan müşterileri için ara ara ödeme yapma imkanları sağlamaktadır.

En uygun konut kredisini veren TEB, maksimum 60 ay vadeye kadar ödeme imkanları sağlamaktadır. 60 ay vadeli 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi alacak bir birey eşit taksitli ödeme seçeneğini tercih ettiğinde aylık konut kredisi geri ödemesi 2 bin 404,26 Türk Lirası yapıp, aylık faizi ise yüzde 1,29 olmaktadır. Banka ortalama 760 Türk Lirası tutarında sigorta yapmaktadır. Sigorta ücretleri müşteriden müşteriye değişiklik göstermektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın