Ana SayfaGündemUygun Ödeme Planları ile Konut Kredisi TEB'den!

Uygun Ödeme Planları ile Konut Kredisi TEB’den!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası, çeşitli ödeme planları ile uygun konut kredisi imkanları sunmaktadır.

TEB Konut Kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Anında konut kredisi imkanı sunan TEB, internet ve mobil üzerinden başvuru yapabilme olanağı sağlamıştır.

Her şey dahil, Al kirala, esnek kademeli, yüzde 100 konut, anapara ertelemeli, dönem dönem ödemeli, ara ödemeli, indirimli ödemeli ve benzeri gibi çeşitli türlerde ödeme kolaylıkları sağlayan TEB, müşterilerinin gelir durumlarına ve taleplerine göre geri ödeme planlar düzenlemektedir.

Ödeme planlarını aylık bazda kendi istediklerini belirleme, konut kredisini hemen alıp 36 ay sonra ödeme yapmaya başlama, 2 ayda bir, 3 ayda bir ya da 4 ayda bir olacak şekilde ödeme yapma, azalarak ya da artarak giden aylık taksitleri şeklinde ödeme planı yapma gibi ödeme planı çeşitleri sunan TEB, eşit taksitli ödemelerde senede 2 ay olmak üzere ödeme erteleme, ikramiye alan ya da gelir artışı yaşayan müşterileri için ara ara ödeme yapma imkanları sağlamaktadır.

En uygun konut kredisini veren TEB, maksimum 60 ay vadeye kadar ödeme imkanları sağlamaktadır. 60 ay vadeli 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi alacak bir birey eşit taksitli ödeme seçeneğini tercih ettiğinde aylık konut kredisi geri ödemesi 2 bin 404,26 Türk Lirası yapıp, aylık faizi ise yüzde 1,29 olmaktadır. Banka ortalama 760 Türk Lirası tutarında sigorta yapmaktadır. Sigorta ücretleri müşteriden müşteriye değişiklik göstermektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.