İş Bankası’ndan Bayrama Özel Kredi!

0

İş Bankası, düzenlediği bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte günde 5 Türk Lirası’ndan başlayan taksitler ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek bir nakit çözümü sunuyor. İşte İş Bankası’nın düzenlediği bayram kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Aylık yüzde 1,25 oranında faiz uygulaması eşliğinde temin edilebilecek bir ihtiyaç kredisi türü olan İş Bankası ihtiyaç kredisi için 4 Temmuz 2017 tarihinde kadar kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Günde 5 Türk Lirası’ndan başlayan rahat ödeme planları ile kolaylıkla temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi türü olan Türkiye İş Bankası Bayrama Özel Kredi ile bayramı sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Bayrama Özel Kredi Başvurusu

Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek büyük harflerle NAKIT yazıp, boşluk bırakıp, T.C. vatandaşlık numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, talep ettiğiniz kredi tutarını yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelir miktarınızı yazarak İş Bankası’na rahatlıkla kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda İş Bankası’nın internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden de pratik bir şekilde bayrama özel kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Son başvuru tarihi 4 Temmuz 2017 tarihi olan bayrama özel krediden faydalanarak sevdiklerinizle birlikte keyifli bir bayram geçirmek için gerekli belgeler eşliğinde size en yakın Türkiye İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın