Banka İş İlanları Şekerbank Önlisans Mezunu Personel Alım Gerçekleştirecek

Şekerbank Önlisans Mezunu Personel Alım Gerçekleştirecek

Son Güncelleme:

Şekerbank birçok şehirde, çeşitli departmanların müşteri temsilcisi kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek. İşte bahsi geçen banka iş ilanına dair tüm detaylar!

Şekerbank, ön lisans mezunu personel alımı gerçekleştirecek. Tercihen üniversitelerin iki yıllık ön lisans bölümlerinden ya da dört yıllık lisans bölümlerinden personel alımı gerçekleştirecek olan Şekerbank, alanında hem tecrübeli, hem de tecrübesi bulunmayan personeller için alım yapacak. Başta İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakaları olmak üzere İzmir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Manisa ve Kayseri, Şekerbank’ın personel alımı gerçekleştireceği şehirler arasında yer alıyor.

Şekerbank, alım yapacağı personeller için satış kabiliyetinin yüksek olmasına önem verirken, aynı zamanda takım çalışması konusunda yeteneği bulunan ve iletişim konusunda kendine güvenen adayları bir adım ön planda tutuyor. Banka, esnek çalışma saatleri için uygum sağlayabilecek adaylar ile çalışmayı hedeflerken, aynı zamanda erkek adaylar için de askerliğin yapılmış olması şartını arıyor.

Yapılacka başvurular arasından tercih gerçekleştirilerek iş başı yapacak olan bankacıların, Şekerbank’a ait tüm işetme ürünülerinin Şekerbank müşterilerine tanıtımından, pazarlamasından ve satışından sorumlu olacaklar. Yapılacak bu faaliyetlerin kapsamı gereğince adayların banka politikalarına uygun olan müşterilerin tespit edilmesi ve müşteriler ile uzun vadede kalcıı bir çalışma ortamına girilmesi için etkili bir rol üstlenmelerini bekleyen Şekerbank, toplamda 20’nin üzerinde açık pozisyonu ile yeni bankacılara kapılarını açıyor.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek kendi şehrinizdeki iş ilanına başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,287BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,635TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler