Şekerbank Önlisans Mezunu Personel Alım Gerçekleştirecek

Şekerbank birçok şehirde, çeşitli departmanların müşteri temsilcisi kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek. İşte bahsi geçen banka iş ilanına dair tüm detaylar!

Şekerbank, ön lisans mezunu personel alımı gerçekleştirecek. Tercihen üniversitelerin iki yıllık ön lisans bölümlerinden ya da dört yıllık lisans bölümlerinden personel alımı gerçekleştirecek olan Şekerbank, alanında hem tecrübeli, hem de tecrübesi bulunmayan personeller için alım yapacak. Başta İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakaları olmak üzere İzmir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Manisa ve Kayseri, Şekerbank’ın personel alımı gerçekleştireceği şehirler arasında yer alıyor.

Şekerbank, alım yapacağı personeller için satış kabiliyetinin yüksek olmasına önem verirken, aynı zamanda takım çalışması konusunda yeteneği bulunan ve iletişim konusunda kendine güvenen adayları bir adım ön planda tutuyor. Banka, esnek çalışma saatleri için uygum sağlayabilecek adaylar ile çalışmayı hedeflerken, aynı zamanda erkek adaylar için de askerliğin yapılmış olması şartını arıyor.

Yapılacka başvurular arasından tercih gerçekleştirilerek iş başı yapacak olan bankacıların, Şekerbank’a ait tüm işetme ürünülerinin Şekerbank müşterilerine tanıtımından, pazarlamasından ve satışından sorumlu olacaklar. Yapılacak bu faaliyetlerin kapsamı gereğince adayların banka politikalarına uygun olan müşterilerin tespit edilmesi ve müşteriler ile uzun vadede kalcıı bir çalışma ortamına girilmesi için etkili bir rol üstlenmelerini bekleyen Şekerbank, toplamda 20’nin üzerinde açık pozisyonu ile yeni bankacılara kapılarını açıyor.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek kendi şehrinizdeki iş ilanına başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

İlgili:  Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.