Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

ING Bank Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Uzman kadrosu ve teknolojik gelişmeleri ile sağladığı hizmetler ve sunduğu kredi kampanyaları ile ger geçen gün kendini büyüten ING Bank, kadrolarına çok sayıda Gişe Yetkilisi alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Kadro ağını sürekli büyüterek banka personel alımları gerçekleştiren ve uzman kadrolar oluşpturan ING Bank, alım yapacağı Gişe Yetkilisi adaylarını Ankara, Mersin, Siirt, Bursa ve Rize’de bulunan şubelerinde istihdam edecektir.

Müşterilerine gerekli özenlerin gösterilerek, müşteri taleplerini doğru zamanda hızlı bir şekilde yerine getirilmesini, tahsilat ve ödeme işlemlerini yine hızlı ve dikkatli bir şekilde yapılmasını, hesaptan para çekilmesi, EFT, Havale gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini isteyen ING Bank, aynı zamanda ürün satışlarının gerçekleştirilmesi, yapılan işlemlerde kaliteli hizmet sağlanmasını talep etmektedir.

Gişe Yetkilisi alımları için yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az lisans mezunu olma kriteri konulmuştur. Adayların aynı zamanda bankanın belirttiği bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Bu bölümler İktisat, Çalışma Ekonomisi, İstatistik, Turizm İşletmeciliği, Maliye, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi ve benzeri gibi bölümlerdir.

ING Bank, erkek adayların askerlikle ilişkilerinin kalmamış olmasını istemektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş adayların başvurularını banka değerlendirmeyecektir.

İkna kabiliyetlerinin gelişmiş olma kriteri sunan banka aynı zamanda adayların satışa yatkınlarının bulunmasını, satış anında müşterileri ikna edebilmelerini, banka bünyesine yeni müşteriler kazandırabilmelerini istemektedir. Ekip, takım çalışması gerektirecek pozisyonda adayların da bu ortama uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.