ING Bank Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

ING Bank Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Uzman kadrosu ve teknolojik gelişmeleri ile sağladığı hizmetler ve sunduğu kredi kampanyaları ile ger geçen gün kendini büyüten ING Bank, kadrolarına çok sayıda Gişe Yetkilisi alımları gerçekleştireceğini duyurdu.Uzman kadrosu ve teknolojik gelişmeleri ile sağladığı hizmetler ve sunduğu kredi kampanyaları ile ger geçen gün kendini büyüten ING Bank, kadrolarına çok sayıda Gişe Yetkilisi alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Kadro ağını sürekli büyüterek banka personel alımları gerçekleştiren ve uzman kadrolar oluşpturan ING Bank, alım yapacağı Gişe Yetkilisi adaylarını Ankara, Mersin, Siirt, Bursa ve Rize'de bulunan şubelerinde istihdam edecektir.

Müşterilerine gerekli özenlerin gösterilerek, müşteri taleplerini doğru zamanda hızlı bir şekilde yerine getirilmesini, tahsilat ve ödeme işlemlerini yine hızlı ve dikkatli bir şekilde yapılmasını, hesaptan para çekilmesi, EFT, Havale gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini isteyen ING Bank, aynı zamanda ürün satışlarının gerçekleştirilmesi, yapılan işlemlerde kaliteli hizmet sağlanmasını talep etmektedir.

Gişe Yetkilisi alımları için yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az lisans mezunu olma kriteri konulmuştur. Adayların aynı zamanda bankanın belirttiği bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Bu bölümler İktisat, Çalışma Ekonomisi, İstatistik, Turizm İşletmeciliği, Maliye, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi ve benzeri gibi bölümlerdir.

ING Bank, erkek adayların askerlikle ilişkilerinin kalmamış olmasını istemektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş adayların başvurularını banka değerlendirmeyecektir.

İkna kabiliyetlerinin gelişmiş olma kriteri sunan banka aynı zamanda adayların satışa yatkınlarının bulunmasını, satış anında müşterileri ikna edebilmelerini, banka bünyesine yeni müşteriler kazandırabilmelerini istemektedir. Ekip, takım çalışması gerektirecek pozisyonda adayların da bu ortama uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/ING Bank Gişe yetkilisi banka personel alımları banka iş ilanı banka iş ilanı başvurus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?