Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

ING Bank Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Uzman kadrosu ve teknolojik gelişmeleri ile sağladığı hizmetler ve sunduğu kredi kampanyaları ile ger geçen gün kendini büyüten ING Bank, kadrolarına çok sayıda Gişe Yetkilisi alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Kadro ağını sürekli büyüterek banka personel alımları gerçekleştiren ve uzman kadrolar oluşpturan ING Bank, alım yapacağı Gişe Yetkilisi adaylarını Ankara, Mersin, Siirt, Bursa ve Rize’de bulunan şubelerinde istihdam edecektir.

Müşterilerine gerekli özenlerin gösterilerek, müşteri taleplerini doğru zamanda hızlı bir şekilde yerine getirilmesini, tahsilat ve ödeme işlemlerini yine hızlı ve dikkatli bir şekilde yapılmasını, hesaptan para çekilmesi, EFT, Havale gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini isteyen ING Bank, aynı zamanda ürün satışlarının gerçekleştirilmesi, yapılan işlemlerde kaliteli hizmet sağlanmasını talep etmektedir.

Gişe Yetkilisi alımları için yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az lisans mezunu olma kriteri konulmuştur. Adayların aynı zamanda bankanın belirttiği bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Bu bölümler İktisat, Çalışma Ekonomisi, İstatistik, Turizm İşletmeciliği, Maliye, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi ve benzeri gibi bölümlerdir.

ING Bank, erkek adayların askerlikle ilişkilerinin kalmamış olmasını istemektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş adayların başvurularını banka değerlendirmeyecektir.

İkna kabiliyetlerinin gelişmiş olma kriteri sunan banka aynı zamanda adayların satışa yatkınlarının bulunmasını, satış anında müşterileri ikna edebilmelerini, banka bünyesine yeni müşteriler kazandırabilmelerini istemektedir. Ekip, takım çalışması gerektirecek pozisyonda adayların da bu ortama uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.