Katılım bankacılığı sektörünün öncülerinden biri olup teknolojik altyapısı ile kendini her geçen gün büyüten Türkiye Finans Katılım Bankası, büyüyen kadrolarına personel alımları yapacağının duyurusunu yaptı.

Genel Banka İş İlanı Başvurusu ilanı açıp, banka personel alımları gerçekleştiren bankalar ilerleyen zamanlarda kadrolarında oluşacak açık pozisyonlar için alımlar yaparlar. Türkiye Finans da genel başvuru ilanı açtı. Başvuru yapacak adayların uzman oldukları alanları, çalışmak istedikleri şehri, yaşlarını, varsa deneyimlerini CV’lerinde belirtmelerini istenmektedir. Yapılan başvurular banka tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Sonrasında uygun görülen adaylar ile kadrolarda oluşacak açık pozisyonlarda iletişime geçilecektir.

Müşterilerine daha hızlı hizmetler vermek için bankalar dönem dönem kadrolarını büyütürler, şubelerini çoğaltırlar. Türkiye Finans da bu kapsamda banka iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adaylara bir takım kriterler sunulmuştur.  

Adayların bankacılık ve finans alanında bilgi ve donanıma sahip olunması istenmektedir. Bu kapsamda da üniversitelerin ilgili mezun olunması ilk koşullardan biridir. Ancak üniversite mezunluk şartı her alanda istenmektedir. Bu kriter görev alınacak ve adayların uzman oldukları alanlara göre değişkenlik göstermektedir. Ulaşım, güvenlik ve benzeri gibi alanlarda görev almak isteyen bireylerin en az asgari lise mezunu olmaları yeterli olmaktadır. Ya da bakım-onarım gibi yardımcı pozisyonda görev alacak adayların en az asgari teknik liseden mezun olmaları yeterlidir.

Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Türkiye Finans, adayların da bu alanda yeterli donanımlara sahip olmalarını, bu alanda çalışmak için istekli olmaları istenmektedir. Banka, kadrolarında istihdam edecek adayların muhakkak bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmesini istemektedir. Uzun süreli istihdam imkanı sağlayan Türkiye Finans, erkek adayların ise askerlik ile ilişkilerinin kalmamasını istemektedir.

Banka iş ilanı başvurusu için son tarih 17 Haziran olup, bu tarihten sonra adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın