Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Kadrolarına Personel Alımları Gerçekleştiriyor!

Türkiye Finans Kadrolarına Personel Alımları Gerçekleştiriyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Katılım bankacılığı sektörünün öncülerinden biri olup teknolojik altyapısı ile kendini her geçen gün büyüten Türkiye Finans Katılım Bankası, büyüyen kadrolarına personel alımları yapacağının duyurusunu yaptı.

Genel Banka İş İlanı Başvurusu ilanı açıp, banka personel alımları gerçekleştiren bankalar ilerleyen zamanlarda kadrolarında oluşacak açık pozisyonlar için alımlar yaparlar. Türkiye Finans da genel başvuru ilanı açtı. Başvuru yapacak adayların uzman oldukları alanları, çalışmak istedikleri şehri, yaşlarını, varsa deneyimlerini CV’lerinde belirtmelerini istenmektedir. Yapılan başvurular banka tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Sonrasında uygun görülen adaylar ile kadrolarda oluşacak açık pozisyonlarda iletişime geçilecektir.

Müşterilerine daha hızlı hizmetler vermek için bankalar dönem dönem kadrolarını büyütürler, şubelerini çoğaltırlar. Türkiye Finans da bu kapsamda banka iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adaylara bir takım kriterler sunulmuştur.  

Adayların bankacılık ve finans alanında bilgi ve donanıma sahip olunması istenmektedir. Bu kapsamda da üniversitelerin ilgili mezun olunması ilk koşullardan biridir. Ancak üniversite mezunluk şartı her alanda istenmektedir. Bu kriter görev alınacak ve adayların uzman oldukları alanlara göre değişkenlik göstermektedir. Ulaşım, güvenlik ve benzeri gibi alanlarda görev almak isteyen bireylerin en az asgari lise mezunu olmaları yeterli olmaktadır. Ya da bakım-onarım gibi yardımcı pozisyonda görev alacak adayların en az asgari teknik liseden mezun olmaları yeterlidir.

Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Türkiye Finans, adayların da bu alanda yeterli donanımlara sahip olmalarını, bu alanda çalışmak için istekli olmaları istenmektedir. Banka, kadrolarında istihdam edecek adayların muhakkak bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmesini istemektedir. Uzun süreli istihdam imkanı sağlayan Türkiye Finans, erkek adayların ise askerlik ile ilişkilerinin kalmamasını istemektedir.

Banka iş ilanı başvurusu için son tarih 17 Haziran olup, bu tarihten sonra adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.