20 bine yakın çalışanı ile sunduğu kaliteli hizmetlerle ger geçen gün kendini başarıya taşıyan Garanti Bankası açık pozisyonlarının bulunduğunu, banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Telefon Bankacılığı Temsilciliği alımları yapacağını duyuran Garanti Bankası, banka mevzuatlarına uygun olacak şekilde müşterilerden gelen istekleri en hızlı ve güler yüzlü, sıcak bir şekilde karşılaşmasını, bankaya ait olan ürün satışlarını gerçekleştirmesini istemektedir.

Çağrı Merkezi ve Genel Müdürlükte istihdam edilecek bireylerden tecrübe konusunda herhangi bir kriter sunulmamıştır. Alanında öncesinde deneyim sahibi olmamış adayların başvuruları da değerlendirilecektir.

Çağrı Merkezi/ Müşteri Hizmetleri departmanında istihdam edilecek adayların en az ön lisans mezunu olmaları ya da ön lisans öğrencisi olmaları gerekmektedir. Ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirme kapsamındadır. Sadece Sivas ve İstanbul illerindeki şubelerinde açık pozisyonları bulunan Garanti Bankası, başvuru yapacak adayların da bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmamasını istemektedir.

Esnek çalışma saatleri ve takım çalışması gerektirecek olan Telefon Bankacılığı Temsilciliği pozisyonunda görev alacak bireylerin bu şartlara uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir. Bireylerin vardiyalı çalışma koşullarına uyumlu olmaları istenilen kriterlerden biridir.

30 ve üzeri yaş grubunda bulunan bireylerin başvuruları değerlendirilmeyip, bireylerin ikna yeteneklerinin çok kuvvetli olması, satış konusunda istekli ve yine yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Banka iş ilanı yayınlayan Garanti Bankası son başvuru tarihini İstanbul alımları için 13 Temmuz, Sivas alımları için 31 Ağustos olarak belirlemiştir. Başvuruları olumlu sonuçlanan bireyler ile banka sms ya da e-posta yolu ile iletişime geçecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın