Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Personel Alımları Yapıyor

Garanti Bankası Personel Alımları Yapıyor

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  20 bine yakın çalışanı ile sunduğu kaliteli hizmetlerle ger geçen gün kendini başarıya taşıyan Garanti Bankası açık pozisyonlarının bulunduğunu, banka personel alımları yapacağını duyurdu.

  Telefon Bankacılığı Temsilciliği alımları yapacağını duyuran Garanti Bankası, banka mevzuatlarına uygun olacak şekilde müşterilerden gelen istekleri en hızlı ve güler yüzlü, sıcak bir şekilde karşılaşmasını, bankaya ait olan ürün satışlarını gerçekleştirmesini istemektedir.

  Çağrı Merkezi ve Genel Müdürlükte istihdam edilecek bireylerden tecrübe konusunda herhangi bir kriter sunulmamıştır. Alanında öncesinde deneyim sahibi olmamış adayların başvuruları da değerlendirilecektir.

  Çağrı Merkezi/ Müşteri Hizmetleri departmanında istihdam edilecek adayların en az ön lisans mezunu olmaları ya da ön lisans öğrencisi olmaları gerekmektedir. Ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirme kapsamındadır. Sadece Sivas ve İstanbul illerindeki şubelerinde açık pozisyonları bulunan Garanti Bankası, başvuru yapacak adayların da bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmamasını istemektedir.

  Esnek çalışma saatleri ve takım çalışması gerektirecek olan Telefon Bankacılığı Temsilciliği pozisyonunda görev alacak bireylerin bu şartlara uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir. Bireylerin vardiyalı çalışma koşullarına uyumlu olmaları istenilen kriterlerden biridir.

  30 ve üzeri yaş grubunda bulunan bireylerin başvuruları değerlendirilmeyip, bireylerin ikna yeteneklerinin çok kuvvetli olması, satış konusunda istekli ve yine yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

  Banka iş ilanı yayınlayan Garanti Bankası son başvuru tarihini İstanbul alımları için 13 Temmuz, Sivas alımları için 31 Ağustos olarak belirlemiştir. Başvuruları olumlu sonuçlanan bireyler ile banka sms ya da e-posta yolu ile iletişime geçecektir.

  Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.