Kendi internet sitesinden banka personel alımları yapacağını duyuran Ziraat Bankası, çeşitli birimlerinde bir çok alanda istihdam etmek üzere toplamda 225 personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı, Ziraat Sigorta ve Emeklilik Personeli, Avukat ve Teknoloji Personeli alımları yapacağını duyuran Ziraat Bankası, pek çok alanda alımlar gerçekleştirecek. 5 Haziran Pazartesi günü sınav ücreti yatırma işlemleri, 6 Haziran Salı günü ise başvurular başladı. 27 Haziran Salı gününe kadar devam edecek olan banka iş ilanı başvurularının sınavları için para yatırma işlemleri 23 Haziran Cuma günü sona erecek.

Ziraat Finans Grubunda bulunan şirketlerde istihdam etmek üzere uzman yardımcı alımları için başvuru yapacak adayların 1987 ya da sonraki yıllarda doğmuş olması istenmektedir. Uzman Yardımcısı için yapılacak olan sınav 6 Ağustosda gerçekleşecek. 85 Türk Lirası tutarında olan sınav ücretlerini yatırılması gerekip, başvurular 23 Ağustosa kadar devam edecek. Sınav ücretlerinin yatırma işlemleri ise banka şubelerinden, internet şubesinden, ATM ya da Ziraat Katılım Bankası Şubelerinden gerçekleşebilmektedir.

Ziraat Teknoloji A.Ş. bünyesinden istihdam edilmek üzere  toplamda 60 tane uzman yardımcısı alımları yapılacaktır. İstihdam edilecek olan il İstanbul olarak belirlenmiş olup, sınav yine 6 Ağustos’da Ankara ve İstanbul’da olmak üzere 2 farklı şehirde gerçekleşecektir.

Ziraat Sigorta & Emeklilik A.Ş.bünyesinde istihdam etmek üzere 40 tane banka personel alımı gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerine mezun olmaları gerekip, erkek adayların askerlikle ilişkilerinin kalmamış olmaları gerekmektedir.

Bunlara ek olarak toplamda 50 tane avukat alımları gerçekleştirecek olan Ziraat Bankası, başvurusunu olumlu gördüğü adayların Hukuk Müşavirliği ve Kredi Risk Tasfiye Bölüm Başkanlığı’nda istihdam edecektir.

Ziraat Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/InsanKaynaklari/Pages/Duyurular.aspx

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın