Ana SayfaBanka İş İlanlarıZiraat Bankası Personel Alımları Yapıyor

Ziraat Bankası Personel Alımları Yapıyor

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kendi internet sitesinden banka personel alımları yapacağını duyuran Ziraat Bankası, çeşitli birimlerinde bir çok alanda istihdam etmek üzere toplamda 225 personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı, Ziraat Sigorta ve Emeklilik Personeli, Avukat ve Teknoloji Personeli alımları yapacağını duyuran Ziraat Bankası, pek çok alanda alımlar gerçekleştirecek. 5 Haziran Pazartesi günü sınav ücreti yatırma işlemleri, 6 Haziran Salı günü ise başvurular başladı. 27 Haziran Salı gününe kadar devam edecek olan banka iş ilanı başvurularının sınavları için para yatırma işlemleri 23 Haziran Cuma günü sona erecek.

Ziraat Finans Grubunda bulunan şirketlerde istihdam etmek üzere uzman yardımcı alımları için başvuru yapacak adayların 1987 ya da sonraki yıllarda doğmuş olması istenmektedir. Uzman Yardımcısı için yapılacak olan sınav 6 Ağustosda gerçekleşecek. 85 Türk Lirası tutarında olan sınav ücretlerini yatırılması gerekip, başvurular 23 Ağustosa kadar devam edecek. Sınav ücretlerinin yatırma işlemleri ise banka şubelerinden, internet şubesinden, ATM ya da Ziraat Katılım Bankası Şubelerinden gerçekleşebilmektedir.

Ziraat Teknoloji A.Ş. bünyesinden istihdam edilmek üzere  toplamda 60 tane uzman yardımcısı alımları yapılacaktır. İstihdam edilecek olan il İstanbul olarak belirlenmiş olup, sınav yine 6 Ağustos’da Ankara ve İstanbul’da olmak üzere 2 farklı şehirde gerçekleşecektir.

Ziraat Sigorta & Emeklilik A.Ş.bünyesinde istihdam etmek üzere 40 tane banka personel alımı gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerine mezun olmaları gerekip, erkek adayların askerlikle ilişkilerinin kalmamış olmaları gerekmektedir.

Bunlara ek olarak toplamda 50 tane avukat alımları gerçekleştirecek olan Ziraat Bankası, başvurusunu olumlu gördüğü adayların Hukuk Müşavirliği ve Kredi Risk Tasfiye Bölüm Başkanlığı’nda istihdam edecektir.

Ziraat Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/InsanKaynaklari/Pages/Duyurular.aspx

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.