Anadolubank, Gişe Asistanı Alımları Gerçekleştirecek!

Anadolubank, Gişe Asistanı Alımları Gerçekleştirecek!

110 yakın şubesi ve 2000'e yakın çalışanı ile sürekli kendisi büyüten ve kadrolarına banka personel alımları gerçekleştiren Anadolubank, Gişe Asistanı alımları yapacağını duyurdu.110 yakın şubesi ve 2000'e yakın çalışanı ile sürekli kendisi büyüten ve kadrolarına banka personel alımları gerçekleştiren Anadolubank, Gişe Asistanı alımları yapacağını duyurdu.

İlk aşamada sınava tabi tutulacak adayların, genel yetenek testi ile mülakatta başarı elde etmeleri gerekmektedir. Anadolubank şubelerinin Operasyon servisinde Gişe Asistanı pozisyonunda istihdam edilecek adaylar, süreli ve tam zamanlı olara çalışacaklardır. Banka, adayların kariyer hedeflemelerini istemekte, uzun süreli çalışmalarını istemektedir. Başvuru yapan adaylar arasında koşulları sağlayanlar banka tarafından değerlendirilip, sınav organizasyonu ile ilgili bilgi SMS ve e-mail aracılığı ile gönderilecektir.

İstanbul'daki şubelerinde görevlendirmek üzere banka iş ilanı yayınlayan Anadolubank, adaylarda herhangi bir tecrübe aramamaktadır. Adayların lisans mezunu olmaları yeterlidir. Yaş kriteri koyan banka, erkek için 28, bayanlar için 25 olarak belirlemiştir. Bu yaşlardan büyük olan bireylerin başvuruları değerlendirme kapsamında olmayacaktır.

Yine benzer şekilde erkek adayların askerliklerini bitirmiş olmaları gerekmektedir. Uzun dönemli, kariyer yapmayı hedefleyen adayların başvurularını değerlendirmeye alacak olan Anadolubank, askerliğini yapmamış adayların başvurularını değerlendirmeyecektir.

Güler yüz, insanlarla olan iletişimin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olunması ve benzeri gibi niteliklerin adaylarda olmasını talep eden Anadolubank, başvurusu olumlu olan adayı İstanbul lokasyonlu istihdam edecektir. Bu nedenle adayların İstanbul'a ulaşım problemlerinin olmaması yahut İstanbul'da ikamet ediyor olmaları gerekmektedir. Sadece 1 banka personel alımı gerçekleştirilecektir. 5 Ağustos Cumartesi gününden sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-1567562?Anadolubank banka iş ilanı banka personel alımları Gişe Asistanı Alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?