Kuveyt Türk Engelli Personel Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası 3 Farklı İlde Engelli Personel Alımı Yapıyor! Detaylar...

0
Kuveyt Türk Katılım Bankası 3 Farklı İlde Engelli Personel Alımı Yapıyor!

Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Kuveyt Türk engelli personel alımları yapıyor.

Başlıklar

Kuveyt Türk Engelli Personel Alımı

Kuveyt Türk Engelli Personel Alımı
Kuveyt Türk Engelli Personel Alımı

Şubelerde istihdam etmek üzere Genel Başvuru adı altında banka iş ilanı yayınlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, engelli kadrolarına personel alımları gerçekleştiriyor.

İstanbul‘daki Kuveyt Türk şubelerinde görev alacak bireylere bazı kriterler sunulmuştur. Başvuru yapacak bireylerin en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Ancak üniversite mezunu olan adayların başvurularını banka ön değerlendirme kapsamına alacaktır. Bankacılık sektöründe önceki dönemlerinde deneyim sahibi olmuş adayları tercih edecek olan banka, adayların;

  • Müşteri ve başarı odaklı olması,
  • Etkin iletişim yeteneği ve güler yüzlü olması,
  • İnsanlarla olan iletişimin son derece iyi olması,
  • Erkek adaylar için  askerliğin bitmiş olması ya da muaf tutulmuş olunması gereklidir.

Adayların sağlık kurulu raporlarında yazılı olan iş gücü kaybının seviyesini, engellerini ve istihdam edilmek istedikleri iş tercihlerini başvuru esnasında ön yazı ile mutlaka belirtmeleri gerekmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

Son Başvuru Ne Zaman?
Son Başvuru Ne Zaman?

İstanbul’daki Kuveyt Türk şubelerinde istihdam edilmek üzere alım yapılacak engelli banka personel alımlarında da şubeye alımlarında gerçekleştirilen aynı kriterler geçerli olmaktadır. Şubeler için son başvuru tarihleri belirtilmemiştir.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi internet sitesinde (katilbize.com’da) yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.katilbize.com/QQ7S267XBJNFY4BKQZSKFPA4KQ.JOB
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın