Kuveyt Türk Katılım Bankası Engelli Kadrolarına Personel Alımları Gerçekleştiriyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Engelli Kadrolarına Personel Alımları Gerçekleştiriyor!

Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası, engelli banka personel alımları yapıyor.Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası, engelli banka personel alımları yapıyor.

Genel Müdürlük ve şubelerde istihdam etmek üzere Genel Başvuru adı altında banka iş ilanı yayınlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, engelli kadrolarına personel alımları gerçekleştiriyor.

İstanbul ve İzmir'deki Kuveyt Türk şubelerinde görev alacak bireylere bazı kriterler sunulmuştur. Başvuru yapacak bireylerin en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Ancak üniversite mezunu olan adayların başvurularını banka ön değerlendirme kapsamına alacaktır. Adayların sağlık kurulu raporlarında yazılı olan iş gücü kaybının seviyesini, engellerini ve istihdam edilmek istedikleri iş tercihlerini başvuru esnasında ön yazı ile mutlaka belirtmeleri gerekmektedir. Bankacılık sektöründe önceki dönemlerinde deneyim sahibi olmuş adayları tercih edecek olan banka, adayların aynı zamanda müşteri ve başarı odaklı çalışmalarını istemektedir. Etkin iletişim yeteneği, güler yüz, insanlarla olan iletişimin son derece iyi olması ve benzeri gibi niteliklerin bulunmasını isteyen banka, erkek adaylar için ayrı bir kriter sunmuştur. Askerliğini bitirmemiş erkek adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Ya askerliğin bitmiş olması ya da muaf tutulmuş olunması gereklidir.

İstanbul Şişli'deki Genel Müdürlük'de istihdam edilmek üzere alım yapılacak engelli banka personel alımlarında da şubeye alımlarında gerçekleştirilen aynı kriterler geçerli olmaktadır. Şubeler için son başvuru tarihleri 5 Ağustos Cumartesi ile 7 Ağustos Pazartesi, Genel Müdürlük için son başvuru günü 13 Temmuz Perşembe günüdür.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2047-p11495/Kuveyt Türk Katılım Bankası engelli banka personel alımları banka iş ilanı banka personel alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?