Ana SayfaKredilerAktif Bank'tan Maaşını PTT'den Alan Emeklilere Anında İhtiyaç Kredisi!

Aktif Bank’tan Maaşını PTT’den Alan Emeklilere Anında İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankalarından olan ve hizmet vermeye başladığı günden bu güne kadar şubeleşerek değil, alternatif dağıtım kanalları ile yeni nesil bankacılık yapma felsefesini benimseyen Aktif Bank, maaşlarını PTT’den alan emekli müşterileri için emekli kredisi sunuyor.

Emekli müşterileri için uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Aktif Bank, kredi kapsamında kefil ve herhangi bir koşul istenmiyor. Aylık emekli maaşlarını PTT iş yerlerinden alan emekli müşterilerinin nakit ihtiyacı için başka bankalarına gerek kalmaması için en uygun ihtiyaç kredisi sağlayan Aktif Bank, kredi geri ödemelerinde kolaylıklar sağlıyor.

Anında ihtiyaç kredisi olanağı sağlayan banka, başvuruların hemen onaylanması durumunda finansman tutarını bireylerin hesaplarına aktarıyor. Maksimum 50 bin Türk Lirasına kadar finansman desteği veren banka, PTT şubelerinden başvuru yapma, kredi temin etme ve kredi ödemesi yapma kolaylıkları veriyor.

Aktif Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,89 olup, sabittir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi ile 48 aya varan vade süresi sağlayan Aktif Bank, ödeme kolaylıkları ile müşterilerinin yanında oluyor.

48 ay vadeli 10.000 Türk Lirası tutarında Aktif Bank ihtiyaç kredisi imkanında yararlanmak isteyen emekli müşterilerin aylık ödeyecekleri faiz tutarı yüzde 1,89 oranındadır. 10.000 Türk Lirası için aylık kredi ödemesi 334,05 Türk Lirası olmaktadır. Herk banka kredi kapsamında dosya masrafı ücreti alır. Bu ücret finansmanın binde beşi kadar olur. Aktif Bank’da 10.000 Türk Liralık tutar için 50 Türk Liralık kredi tahsis ücreti almaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...