Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankalarından olan ve hizmet vermeye başladığı günden bu güne kadar şubeleşerek değil, alternatif dağıtım kanalları ile yeni nesil bankacılık yapma felsefesini benimseyen Aktif Bank, maaşlarını PTT’den alan emekli müşterileri için emekli kredisi sunuyor.

Emekli müşterileri için uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Aktif Bank, kredi kapsamında kefil ve herhangi bir koşul istenmiyor. Aylık emekli maaşlarını PTT iş yerlerinden alan emekli müşterilerinin nakit ihtiyacı için başka bankalarına gerek kalmaması için en uygun ihtiyaç kredisi sağlayan Aktif Bank, kredi geri ödemelerinde kolaylıklar sağlıyor.

Anında ihtiyaç kredisi olanağı sağlayan banka, başvuruların hemen onaylanması durumunda finansman tutarını bireylerin hesaplarına aktarıyor. Maksimum 50 bin Türk Lirasına kadar finansman desteği veren banka, PTT şubelerinden başvuru yapma, kredi temin etme ve kredi ödemesi yapma kolaylıkları veriyor.

Aktif Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,89 olup, sabittir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi ile 48 aya varan vade süresi sağlayan Aktif Bank, ödeme kolaylıkları ile müşterilerinin yanında oluyor.

48 ay vadeli 10.000 Türk Lirası tutarında Aktif Bank ihtiyaç kredisi imkanında yararlanmak isteyen emekli müşterilerin aylık ödeyecekleri faiz tutarı yüzde 1,89 oranındadır. 10.000 Türk Lirası için aylık kredi ödemesi 334,05 Türk Lirası olmaktadır. Herk banka kredi kapsamında dosya masrafı ücreti alır. Bu ücret finansmanın binde beşi kadar olur. Aktif Bank’da 10.000 Türk Liralık tutar için 50 Türk Liralık kredi tahsis ücreti almaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın