Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası'ndan Kişiye Özel Konut Kredisi Kampanyası!

Türkiye İş Bankası’ndan Kişiye Özel Konut Kredisi Kampanyası!
T

-

Pek çok çeşitte konut kredisi kampanyaları düzenleyen Türkiye İş Bankası, ihtiyaçlar doğrultusunda uygun faizli konut kredisi kampanyaları düzenledi.

8 farklı çeşitte konut kredisi kampanyası düzenleyen Türkiye İş Bankası, kişiye özel, evden eve, her şey dahil, kentsel dönüşüm, ev yapımı, yabancı müşterilerine özel, anlaşmalı konut projelerine özel ve tüketici destek kredisi kampanyaları kapsamında müşterilerinin ev sahibi yapan Türkiye İş Bankası en uygun konut kredisini vermeyi hedefliyor.

Kişiye özel konut kredisi kampanyası ile düşük ya da yüksek tutarla başlayan taksitlerle yahut esnek taksit imkanları ile kolaylıklar sağlayan İş Bankası, kredi faizinin bir kısmının katkı payı olarak ödenmesi durumunda indirimli faiz oranları ile konut finansmanı sağlıyor.

Eski evini satıp yeni ev sahibi olacak müşterilerinin evi satmalarını beklemeden finansman desteği sağlayan banka, müşterilerine 6 aylık süre tanıyıp evden eve ev kredisi sunuyor.

Oluşan kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, taşınmaz rehin ücreti ve benzeri gibi diğer ücretleri eve göre belirlenen Her Şey Dahil Ev Kredisi Kampanyası ile eve özel faiz oranları belirleniyor.

Riskli yapıların restorasyonu ya da yıkımları için kentsel dönüşüm kredisi veren banka, 125.000 Türk Lirasına kadar finansman veriyor. Bu kapsamda devlet desteği de verilip, bu miktar 625.000 Türk Lirası oluyor.

Ev Yapımı, ev tadilatı için ya da Türkiye’de yatırım yapmak, Türkiye’de ikamet etmek isteyen müşterilerine finansman sağlayan İş Bankası, geniş konut kredisi ürünleri ile müşterilerini ev sahibi yapıyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol