Garanti Bankası’ndan 48 Ay Vadeli Dijital Kredi Kampanyası!

0

Garanti Bankası, 48 ay vadeli ödeme planları ile ihtiyaç kredi sunup, kredi başvurusunu Dijital Kredi ile yapma imkanı tanıyor.

Dijital kredi ile kredi başvuru yapmak anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak demektir. Garanti Bankası, kendi müşterilerine özel olarak tanıdığı bu imkan sayesinde, bireyler şube ziyaretlerinde bulunmadan Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığı ile hemen ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Kredinin onaylanması durumunda banka müşterilerini hesaplarına paralarını hemen aktarmaktadır. Banka ayrıca, farklı başvuru kanalları ile kredi başvurusu gerçekleştirenlerin kredi takiplerini gerçekleştirebilmesi için Garanti İnternet avantajı sunmaktadır.

Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları alınan kredi tutarına ya da istenilen vade süresine göre artıp azalmaktadır.

Maaş ödemelerini Garanti Bankası’ndan almayan ya da banka müşteri olmayan bireylerin anında ihtiyaç kredisindeki üst finansman limiti 25 bin Türk Lirasıdır. Kendi müşterilerine finansman üst limiti koymayan banka, uygun faiz oranları ile ihtiyaç finansmanı sağlamaktadır.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında bireylerden ücret bordrosu, gelir durumunu gösteren doküman, SGK belgesi yahut gelir yazısı istenmektedir. Asker, polis, doktor, öğretmen gibi kamu çalışanı pozisyonunda olan bireylerin kamu çalışanı olduklarına dair belge ya da kimlik getirmeleri gerekmektedir. Özel emekli sandığı olan müşterilerin sadece nüfus cüzdanlarını getirmeleri yeterli olmaktadır. Banka kredi vadesi boyunca sigorta yapmaktadır. Ancak bankanın anlaşalı olduğu firma ile sigorta yaptırmak istemeyen bireyler kendi istedikleri sigorta firması ile anlaşabilir, anlaşmalı durumunda ise belgeleri bankaya getirmeleri gerekmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın