Banka İş İlanları Albaraka Türk, 21 Tane Açık Pozisyonunun Bulunduğunu Duyurdu!

Albaraka Türk, 21 Tane Açık Pozisyonunun Bulunduğunu Duyurdu!

Son Güncelleme:

Albaraka Türk Katılım Bankası, mobil yazılım uzmanından müşteri deneyimi uzmanına, gişe yetkilisinden yazılım uzmanına, avukattan genel banka personel alımlarına kadar hem uzman kadroları için hem de yeni başlayan pozisyonundaki kadroları için 21 tane açık pozisyonunun bulunduğunu duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Albaraka Türk, pek çok alanda personel alımları gerçekleştirecek. Genel Başvuru adı altında ilerleyen dönemlerde kadrolarında oluşabilecek pozisyonlar için iş ilanı duyurusu yapan Albaraka Türk, 28 ve üzeri yaşında olan adayların başvuruda bulunmasını istemezken, en az üniversite mezunu olmalarını, erkek adayların askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir. Banka adayların görev almak istedikleri alan ile istihdam edilmek istedikleri ili belirtmelerini istemiştir.

Gişe ve Gişe Yetkilisi alımları için başvuruda bulunup, bankanın değerlendirmesi sonucu onaylanan adaylar Gaziantep ve Antakya Şubelerinde göreve başlayacaklar. Söz konusu açık pozisyon için adayların kesinlikle Arapça bilmeleri istenmektedir. Aynı zamanda adayların 1989 ve öncesi yıllarda doğmamış, seyahat engellerinin bulunmuyor olması ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması talep edilmektedir.

Müşteri Deneyim Uzmanı, Kredi Riski Modelleme Uzmanı, Mobil Yazılım Uzmanı, İş Analisti, Denetçi Yardımcısı, Avukat ve benzeri gibi pozisyonlarda banka alandan alana değişmek suretiyle en az 1 sene tecrübe aramaktadır. Bazı personel alımlarında ingilizce dil bilgisi, Web Servis, SOAP, REST, JSON , XML gibi konulara hakimlik ya da üniversite bölüm şartı aranırken, tüm adaylardan katılım bankacılığı alanında istekli olmaları istenmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2569-p17235/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,287BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,635TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler