Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk, 21 Tane Açık Pozisyonunun Bulunduğunu Duyurdu!

Albaraka Türk, 21 Tane Açık Pozisyonunun Bulunduğunu Duyurdu!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası, mobil yazılım uzmanından müşteri deneyimi uzmanına, gişe yetkilisinden yazılım uzmanına, avukattan genel banka personel alımlarına kadar hem uzman kadroları için hem de yeni başlayan pozisyonundaki kadroları için 21 tane açık pozisyonunun bulunduğunu duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Albaraka Türk, pek çok alanda personel alımları gerçekleştirecek. Genel Başvuru adı altında ilerleyen dönemlerde kadrolarında oluşabilecek pozisyonlar için iş ilanı duyurusu yapan Albaraka Türk, 28 ve üzeri yaşında olan adayların başvuruda bulunmasını istemezken, en az üniversite mezunu olmalarını, erkek adayların askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir. Banka adayların görev almak istedikleri alan ile istihdam edilmek istedikleri ili belirtmelerini istemiştir.

Gişe ve Gişe Yetkilisi alımları için başvuruda bulunup, bankanın değerlendirmesi sonucu onaylanan adaylar Gaziantep ve Antakya Şubelerinde göreve başlayacaklar. Söz konusu açık pozisyon için adayların kesinlikle Arapça bilmeleri istenmektedir. Aynı zamanda adayların 1989 ve öncesi yıllarda doğmamış, seyahat engellerinin bulunmuyor olması ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması talep edilmektedir.

Müşteri Deneyim Uzmanı, Kredi Riski Modelleme Uzmanı, Mobil Yazılım Uzmanı, İş Analisti, Denetçi Yardımcısı, Avukat ve benzeri gibi pozisyonlarda banka alandan alana değişmek suretiyle en az 1 sene tecrübe aramaktadır. Bazı personel alımlarında ingilizce dil bilgisi, Web Servis, SOAP, REST, JSON , XML gibi konulara hakimlik ya da üniversite bölüm şartı aranırken, tüm adaylardan katılım bankacılığı alanında istekli olmaları istenmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2569-p17235/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.