Banka İş İlanları Anadolubank Personel Alımı

Anadolubank Personel Alımı

Son Güncelleme:

Ülkemiz bankacılık sektörü içerisinde saygın bir konuma sahip olan Anadolubank, 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte ve her geçen gün şube ağı kadrosunu güçlendirerek müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi kendine görev edinmektedir.

Habaş grubu üyesi olan Anadolubank çok fazla şube ağına sahip olmasada, Ticari alanda merkezi bölgelerde operasyon ve şube kadroları için personel almaktadır. Yayınlanan banka iş ilanlarına bakıldığında daha çok şube ağırlıklı operasyon ve portföy liderleri aranmaktadır. Kariyer hedeflerine böyle bir bankada başlamanız size her açıdan avantaj sağlayacaktır. İleri ki vadede kişisel becerileriniz ve başarılarınızla bankanın daha üst düzey departmanlarında görev almanız diğer bankalara oranlar çok daha hızlı gelişebilir.

Anadolubank 2015 iş ilanları ve Anadolubank 2015 Personel alımları

Banka personel alımlarında farklı yöntemler yürütebilmektedir. Görüşmekte olduğunuz pozisyon için banka sınavları yapılabilir. Ayrıca sınavsız ve sadece mülakat neticesinde personel alımı yapılan birim ve bölümlerde bulunmaktadır.

Banka sınavları yapılarak veya yapılmadan istihdam edilecek kadrolar Anadolubank tarafından belirlendikten sonra, görüşeceğiniz pozisyon için sizlere ayrıca bilgi verilecektir.

Anadolubank iş görüşmeleri için başlıca aradığı kriterler ve başvurular şu şekildedir;

• Ticari Bankacılık ürün bilgisine sahip,
• Mali analiz ve kredi teklifi hazırlama sürecinde bilgili,
• İletişim kabiliyeti yüksek,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Portföy Yöneticileri aranmaktadır.

Anadolubank iş ilanları ve Anadolubank Personel Alımları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
http://www.yenibiris.com/anadolubank-a-s-is-ilanlari?firma=10379

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,202TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,492TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler