Ülkemiz bankacılık sektörü içerisinde saygın bir konuma sahip olan Anadolubank, 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte ve her geçen gün şube ağı kadrosunu güçlendirerek müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi kendine görev edinmektedir.

Habaş grubu üyesi olan Anadolubank çok fazla şube ağına sahip olmasada, Ticari alanda merkezi bölgelerde operasyon ve şube kadroları için personel almaktadır. Yayınlanan banka iş ilanlarına bakıldığında daha çok şube ağırlıklı operasyon ve portföy liderleri aranmaktadır. Kariyer hedeflerine böyle bir bankada başlamanız size her açıdan avantaj sağlayacaktır. İleri ki vadede kişisel becerileriniz ve başarılarınızla bankanın daha üst düzey departmanlarında görev almanız diğer bankalara oranlar çok daha hızlı gelişebilir.

Anadolubank 2015 iş ilanları ve Anadolubank 2015 Personel alımları

Banka personel alımlarında farklı yöntemler yürütebilmektedir. Görüşmekte olduğunuz pozisyon için banka sınavları yapılabilir. Ayrıca sınavsız ve sadece mülakat neticesinde personel alımı yapılan birim ve bölümlerde bulunmaktadır.

Banka sınavları yapılarak veya yapılmadan istihdam edilecek kadrolar Anadolubank tarafından belirlendikten sonra, görüşeceğiniz pozisyon için sizlere ayrıca bilgi verilecektir.

Anadolubank iş görüşmeleri için başlıca aradığı kriterler ve başvurular şu şekildedir;

• Ticari Bankacılık ürün bilgisine sahip,
• Mali analiz ve kredi teklifi hazırlama sürecinde bilgili,
• İletişim kabiliyeti yüksek,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Portföy Yöneticileri aranmaktadır.

Anadolubank iş ilanları ve Anadolubank Personel Alımları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
http://www.yenibiris.com/anadolubank-a-s-is-ilanlari?firma=10379

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven + two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.