Anadolubank’tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Bankacılık sektöründe meydana gelen faaliyetleri proaktif bir yaklaşım ile izleyen Anadolubank, müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyip, zengin ürün çeşitleri ile müşterileri odaklı hizmet vermektedir.

Başarısını her geçen gün katlayan Anadolubank, müşterilerine özel faiz oranları ve vade süreleri ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Andolubank, sabit faiz faizli ihtiyaç kredisi sunup, faiz oranlarını yüzde 1,50 olarak belirlemiştir. En uygun ihtiyaç kredisi sağlayabilmek için çeşitli ödeme kolaylıkları ve başvuru yapma imkanları sağlayan banka, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlamaktadır.

Düğünden beyaz eşyaya, mutfaktan gardroba, elektronik aletlerden dekorasyona kadar tüm ihtiyaçlar için kredi imkanı veren Anadolubank, sadece 18 yaşından büyüklere ve gelirlerini belgelebileyecek müşterilerine imkan sağlamaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusunda nüfus cüzdanın fotokopisi ya da aslı ve gelir dokümanı isteyen banka, kredi kapsamında bireylerden kefil talep etmektedir. Kefillerinde aynı belgeleri başvuru esnasında getirmesi gerekmektedir. Gerçek kişilere banka Kredi Hayat Sigortası yaptırıp, bunu kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu olacak şekilde yapmaktadır. Yine banka gerekli gördüğü durumda müşterilerinden nüfus müdürlükleri tarafınca onaylanmış ikametgah belgesi talep etmektedir.

Ücretli çalışan durumundaki bireylerin maaş bordrolarını yahut iş yeri tarafından onaylanmış net maaş miktarlarını gösteren belgeyi,  serbest meslek sahiplerinin vergi levhalarını, şirket ortağı pozisyonunda bulunan bireylerin yine vergi levhalarını, sahip oldukları gayrimenkulleri beyan olarak göstermek isteyenlerin tapu aslı ya da fotokopisini, emekli müşterilerin ise hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.