Ana SayfaKredilerAnadolubank'tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Anadolubank’tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık sektöründe meydana gelen faaliyetleri proaktif bir yaklaşım ile izleyen Anadolubank, müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyip, zengin ürün çeşitleri ile müşterileri odaklı hizmet vermektedir.

Başarısını her geçen gün katlayan Anadolubank, müşterilerine özel faiz oranları ve vade süreleri ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Andolubank, sabit faiz faizli ihtiyaç kredisi sunup, faiz oranlarını yüzde 1,50 olarak belirlemiştir. En uygun ihtiyaç kredisi sağlayabilmek için çeşitli ödeme kolaylıkları ve başvuru yapma imkanları sağlayan banka, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlamaktadır.

Düğünden beyaz eşyaya, mutfaktan gardroba, elektronik aletlerden dekorasyona kadar tüm ihtiyaçlar için kredi imkanı veren Anadolubank, sadece 18 yaşından büyüklere ve gelirlerini belgelebileyecek müşterilerine imkan sağlamaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusunda nüfus cüzdanın fotokopisi ya da aslı ve gelir dokümanı isteyen banka, kredi kapsamında bireylerden kefil talep etmektedir. Kefillerinde aynı belgeleri başvuru esnasında getirmesi gerekmektedir. Gerçek kişilere banka Kredi Hayat Sigortası yaptırıp, bunu kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu olacak şekilde yapmaktadır. Yine banka gerekli gördüğü durumda müşterilerinden nüfus müdürlükleri tarafınca onaylanmış ikametgah belgesi talep etmektedir.

Ücretli çalışan durumundaki bireylerin maaş bordrolarını yahut iş yeri tarafından onaylanmış net maaş miktarlarını gösteren belgeyi,  serbest meslek sahiplerinin vergi levhalarını, şirket ortağı pozisyonunda bulunan bireylerin yine vergi levhalarını, sahip oldukları gayrimenkulleri beyan olarak göstermek isteyenlerin tapu aslı ya da fotokopisini, emekli müşterilerin ise hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.