Anasayfa Krediler Anadolubank'tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Anadolubank’tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Bankacılık sektöründe meydana gelen faaliyetleri proaktif bir yaklaşım ile izleyen Anadolubank, müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyip, zengin ürün çeşitleri ile müşterileri odaklı hizmet vermektedir.

Başarısını her geçen gün katlayan Anadolubank, müşterilerine özel faiz oranları ve vade süreleri ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Andolubank, sabit faiz faizli ihtiyaç kredisi sunup, faiz oranlarını yüzde 1,50 olarak belirlemiştir. En uygun ihtiyaç kredisi sağlayabilmek için çeşitli ödeme kolaylıkları ve başvuru yapma imkanları sağlayan banka, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlamaktadır.

Düğünden beyaz eşyaya, mutfaktan gardroba, elektronik aletlerden dekorasyona kadar tüm ihtiyaçlar için kredi imkanı veren Anadolubank, sadece 18 yaşından büyüklere ve gelirlerini belgelebileyecek müşterilerine imkan sağlamaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusunda nüfus cüzdanın fotokopisi ya da aslı ve gelir dokümanı isteyen banka, kredi kapsamında bireylerden kefil talep etmektedir. Kefillerinde aynı belgeleri başvuru esnasında getirmesi gerekmektedir. Gerçek kişilere banka Kredi Hayat Sigortası yaptırıp, bunu kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu olacak şekilde yapmaktadır. Yine banka gerekli gördüğü durumda müşterilerinden nüfus müdürlükleri tarafınca onaylanmış ikametgah belgesi talep etmektedir.

Ücretli çalışan durumundaki bireylerin maaş bordrolarını yahut iş yeri tarafından onaylanmış net maaş miktarlarını gösteren belgeyi,  serbest meslek sahiplerinin vergi levhalarını, şirket ortağı pozisyonunda bulunan bireylerin yine vergi levhalarını, sahip oldukları gayrimenkulleri beyan olarak göstermek isteyenlerin tapu aslı ya da fotokopisini, emekli müşterilerin ise hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

18 − 13 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,768BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,053TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler