Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası'ndan 5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!

Türkiye İş Bankası’ndan 5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, uygun faiz oranları ile günde 5 Türk Lirası ödemeler ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Ramazan Bayramı’nın yaklaşması ile beraber bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen İş Bankası, yüzde 1,25’ten başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına destek oluyor.

1300’den fazla şubesi ve uzman kadrosu ile müşterilerinin her zaman yanından olan, kişiye özel kredi kampanyaları düzenleyen banka, anında kredi başvurusu sunup çeşitli ödeme seçeneği imkanları tanıyor.

4 Temmuz 2017 Salı gününe kadar devam edecek olan Bayram kapsamındaki ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurularını sms ile gerçekleştirmek isteyen bireylerin NAKİT, TC kimlik numarası, kredi miktarını ve gelir miktarlarını birer boşluk bırakarak 4402’y göndermeleri gerekmektedir. İnternet ya da mobil şubeden, ATM’lerden, bankanın telefon şubesinden de başvuru yapma imkanı sağlayan İş Bankası, şubelere gidip başvurularını gerçekleştirmek isteyen bireylerin yanlarına gelir dokümanlarını, nüfus cüzdanlarını getirmelerini talep etmektedir. Bu belgeleri getiren bireylerin kredi alma süreçleri hızlanmaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Türkiye İş Bankası, bireylerden kefil şartı aramamaktadır. Kredi tahsis ücreti kredinin binde 5’lik payı kadar  alınıp, bu ücrete BSMV dahil edilmeden hesaplanmaktadır. Sigorta ücretleri ise müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Örneğin; 48 ay vadeli ödeme planı ile 5.000 TL anında ihtiyaç kredisi almak isteyen bireyin aylık kredi ödemesi 148,38 Türk Lirasına, aylık faiz ödemesi yüzde 1,29’a tekabül etmektedir. Sigorta ücretini banka 35 yaşındaki bir müşterini baza alarak hesaplama yapmaktadır. Bu kapsamda bu ücret ortalama  166,65 Türk Lirası olup, en doğru ücreti banka şubelerine gidip, ilgili kişilerle konuşup, hesaplayarak öğrenmeniz gerekmektedir. 5.000 Türk Lirası için istenilen kredi tahsis ücreti ise 26,25 Türk Lirası değerindedir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.