Bayram arifesinde yapacağınız alışveriş, seyahat, tatil gibi harcamalarınıza destek olabilmek adına düşük faizli ihtiyaç kredisi, İş Bankası tarafından müşterilerine sunuluyor.

Aylık yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ile temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi türü olan Türkiye İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kampanyasından faydalanarak, ihtiyaçlarınızı 48 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları eşliğinde rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bayram arifesinde ya da bayramın hemen sonrasında yapacağınız tüm masraflarınız için; sağlık giderleri, eğitim giderleri, tatil masrafları, seyahat harcamaları gibi tüm harcamalarınıza özel olarak her bayram döneminde düzenlenen geleneksel bayram kredis ile İş Bankası’ndan tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

24 Ay Vadeli 3 bin Türk Lirası Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan temin edeceğiniz 3 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacak yüzde 1,29 oranındaki sabit faiz oranı eşliğinde aylık 150 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası’nın avantajlı faiz oranlarından faydalanarak bu bayram kredisini temin etmek istiyorsanız, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın İş Bankası şubesine müracaat ederek kredinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın