Aylık yüzde 1,26’dan başlayan faiz oranları ve uygun vade seçenekleri eşliğinde bayram dönemini nakit sıkıntısı çekmeden atlatmak isteyenlere QNB Finansbank’tan bayram kredisi sunuluyor. İşte banka tarafından düzenlenen kredi kampanyasına dair tüm detaylar!

2016 yılı içerisinde satışı tamamlanarak adını QNB Finansbank olarak revize eden banka, düzenlediği kredi kampanyaları ile müşterilerinin nakit sıkıntılarına çözüm üretmeye devam ediyor. Düşük faiz oranlı kredi, yüksek faizli mevduat hesabı, uygun ödeme koşulları gibi yaptığı avantajlı kampanyalar ile müşteri portföyünü genişleten QNB Finansbank, şimdi de bayram dönemine özel düzenlediği kredi kampanyası ile müşterilerinin bayram döneminde nakit bakımından sıkıntı çekmesine avantaj çözüm yöntemi sunuyor.

QNB Finansbank tarafından düzenlenen kredi kampanyası ile birlikte, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde temin edeceğiniz nakit miktarı, uygun faiz oranları eşliğinde ödeme planına sunuluyor. 

QNB Finansbank 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1,26 oranında uygulanacağı faiz oranı eşliğinde 12 ay vade seçeneğinde aylık 366 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile, 24 ay vade seçeneğinde aylık 199 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile, 36 ay vade seçeneğinde aylık 144 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile, 48 ay vade seçeneğinde ise aylık 117 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturuyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın