Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, bir çok şubesine Gişe Yetkilisi Alımları yapacağını duyurdu.

Gaziantep, Hatay, İstanbul Avrupa ve Anadolu Bölgesindeki şubelerine banka personel alımları gerçekleştireceğini duyuran Akbank, başvuru yapacak adayları bazı kriterler sunmuştur.

Akbank Gişe Yetkilisi Alımlarına başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmaları istenmiştir. 1989 ve sonraki yıllarda doğmuş adayların başvuru yapmalarını isteyen banka 1989’dan önceki yıllarda doğmuş adayların başvurularını değerlendirmeyecektir.

Adayların en az örgün öğretim lisans mezunu olmaları istenmiştir. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış yahut en az 2 senelik tecil ettirmiş olmaları istenmiştir. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen, müşteri ve kalite odaklı çalışma performansı gösterebilen, dinamik olan, müşterilere, insanlara karşı her zaman güler yüzlü davranan bireylerin başvurularını değerlendirecek olan banka insanlar etkin bir iletişim kurulabilmesi talep edilmiştir. Müşteri memnuniyetine önem veren, müşterilerinin her zaman yanında olup, onları ihtiyaçlarına en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sağlayan Akbank, bünyesinde istihdam edecek bireylerin de aynı performansı göstermelerini talep etmektedir.

Akbank’ın yayınladığı banka iş ilanı kriterlerden bir diğeri ise bankanın önceki dönemlerde düzenlediği işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız olmamış olunması gerekip, aynı zamanda yine bankanın son 6 aylık zaman zarfı içerisinde yapmış olduğu işe alım sınavlarından birine katılmamış olması istenmektedir.

Engelli Gişe Yetkilisi Alımları da Yapılıyor!

Akbank engelli personel alımları da gerçekleştiriyor.

Adayların en az lise mezunu olmaları, bankacılık sektöründeki temel yetkinlikleri kazanmış olmaları istenmektedir. Engelli kadrolara banka personel alımlarında 1981 ve sonraki yıllarda doğmuş olma kriteri sunulmuştur.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.