Banka İş İlanları Denizbank 25 Farklı İldeki Şubeleri için Mobil Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

Denizbank 25 Farklı İldeki Şubeleri için Mobil Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

Son Güncelleme:

Denizbank, 25 farklı şubesine mobil satış temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Denizbank’ın mobil satış ekipleri ile beraber sahada aktif bir şekilde kredi kartı, kredi, POS, sigorta satışlarını gerçekleştirmek için banka personel alımları gerçekleştirilecek.

Denizbank yayınladığı banka iş ilanı kapsamında adaylara bazı kriterler sunmuştur. Bunlarda biri adayların 30 ve üzeri yaşta olmaları gerekmemektedir. 30 yaş üzerinde olan adayların başvurularını banka değerlendirmeyecektir. Bununla birlikte adayların en az lise mezunu olmaları yeterli olmaktadır. Ancak devam zorunluluğu bulunmayan üniversite öğrencilerinin başvuruları da değerlendirme kapsamındadır.

Aynı zamanda KMH, SGK emekli maaş devri gibi görevler için de istihdam edilecek adayların diksiyonlarının düzgün olması gerekmektedir. İnsanlarla sürekli iletişim halinde bulunulması gerektirecek pozisyon için diksiyon ve insan ilişkiler çok önemlidir. Güler yüzlü olmak bunlardan biridir.

Denizbank’ın sunduğu diğer kriterlerden biri de şehirlerarası konaklamalı seyahat engellerinin bulunulmamasıdır. Mobil Satış Temsilciliği yoğun bir iş temposu gerektireceğinden dolayı adayların da bu çalışma performansına uyum sağlamaları talep edilmiştir. Takım çalışması gerektirecek pozisyona uyum sağlanması da aranan diğer kriterlerden biridir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış yahut en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Askerlik hizmeti yakın olan, tecil ettirmemiş olan adayların başvurunu banka değerlendirmeyecektir. Çünkü banka devamlılık kadar aynı zaman da kariyer hedefleyen adayları bünyesinde istihdam etmek istemektedir.

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çorum ve 17 farklı şekilde daha alım yapılacak banka personel alımlarına başvuru için son tarih ise 14 Ağustos 2017 Pazartesidir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-1814785?

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,131BeğenenlerBeğen
7,251TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,493TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler