Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Personel Alımları Gerçekleştiriyor! Son Başvuru Tarihi 2 Temmuz!

Yapı Kredi Bankası Personel Alımları Gerçekleştiriyor! Son Başvuru Tarihi 2 Temmuz!

Son Güncelleme:

Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Satış kariyerine Yapı Kredi’nin Bankacılık Akademisi’nde Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlanıp, ülkenin en iyi ve en fazla başarı gösteren direkt satış ekibine Perakende Direkt Satış Yetkilisi olarak katılım gösterme ve kendini geliştirebilme imkanı tanıyan Yapı Kredi Bankası, banka personel alımları yapacağını, kariyer hedefleyen takım arkadaşları aradıklarını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası’nın banka iş ilanına başvurularda erkek adayların askerliklerini tamamlamış olmaları aksi takdirde en az 1 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları talep edilmektedir. Askerlik hizmeti yakın olan, var olan bireylerin başvurularını banka değerlendirmeyecektir.

Direkt Satış Temsilcisi alımlarında adaylarda bazı önemli kriterler aranmaktadır. Bunlardan biri adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden yahut Meslek Yüksek Okuldan mezun olmaları istenmektedir. Banka çalışanlarında dış görünüme, diksiyonun doğru kullanmasına önem vermektedir. Aynı şekilde başvuru yapacak adayların da aynı özeni göstermeleri talep edilmektedir.

Kişisel başarıların ödül ile taçlandırıldığı, eğitim imkanı, kariyer imkanı olan bir yerde çalışmak isteyen adayların başvuru yapmalarını isteyen Yapı Kredi Bankası, adayların aynı zamanda esnek çalışma saatlerine uyum sağlamaları istenmiştir. Adayların seyahat engellerinin bulunmaması, bankanın ürünlerinin satışları için sahada yani ofis dışında görev alınabilinecek pozisyonda olunması, insanlar iletişimlerin son derece iyi olması, ikna yeteneğinin gelişmiş seviyede olunması istenmektedir. Zaman yönetimi konusunda da başarılı olunması istenen adaylardan, satış faaliyetlerinde kendilerine güvenmeleri, etkin bir şekilde rol oynamaları, faaliyetlerde aktif olmaları ve son derece hızlı olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-direkt-satis-yetkilisi-bursa-1783607?

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,620TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler