Krediler Günde 1 TL'den Başlayan Ödemeler ile Denizbank'tan Bayram Kredisi Kampanyası!

Günde 1 TL’den Başlayan Ödemeler ile Denizbank’tan Bayram Kredisi Kampanyası!

Son Güncelleme:

Bayramda ihtiyaçların hiç bitmediğini ve bu nedenle müşterileri için uygun faiz oranları ile bayram kredisi kampanyası düzenlediğini duyuran Denizbank, özel vade süreleri ile kolaylıklar sağlıyor.

Müşterilerinin bütün finansal işlemleri kapsamında kredi desteği veren Denizbank, günde 1 Türk Lirasından başlayan kredi ödemeleri ile en uygun ihtiyaç kredisini sunuyor.

Anında ihtiyaç kredisi ile hemen başvuru yapabilme imkanı tanınıp, cazip faiz oranları ile internet bankacılığı aracılığında hemen başvurular gerçekleşebiliyor. Bayram kredisi başvurusunu sms ile yapmak isteyen bireylerin birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numaralarını 3280’e göndermeleri gerekmektedir. Şubelerden kredi başvurusunu gerçekleştirmek isteyen bireylerin yanlarına nüfus cüzdanlarını alıp gitmeleri gerekmektedir.

Denizbank bayram kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. 12 aya kadar ödemelerde yüzde 1,29 ve 12 ile 48 ay arasındaki ödemelerde yüzde 1,44 oranında faiz işlenmektedir. Geri ödemeler için azami periyot 48 ay vade olarak belirlenmiştir.

Kredi alt limiti 1.000 Türk Lirası, kredi üst limiti ise 55 bin Türk Lirasıdır. Kredi tahsis ücreti alınıp, bu ücret bir kez olmak üzere finansmanın binde beşi kadar talep edilmektedir.

48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası tutarında Denizbank bayram kredisi almak isteyen bireylerin ödeyecekleri faiz tutarı yüzde 1,44 ve yine ödeyecekleri aylık kredi tutarı 308 Türk Lirasıdır. 10 bin Türk Lirası için hesaplanan kredi tahsis ücreti 50 Türk Lirası olmaktadır. Başlangıçta bireylerden kefil ya da ek belgeler talep edilmese de, bankanın değerlendirmeleri sonucunda bu hususlar talep edilebilir.

Denizbank Bayram Kredisi başvurusu için son tarih 30.06.2017 olup, bankanın faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı vardır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,287BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,635TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler