Günde 1 TL’den Başlayan Ödemeler ile Denizbank’tan Bayram Kredisi Kampanyası!

Bayramda ihtiyaçların hiç bitmediğini ve bu nedenle müşterileri için uygun faiz oranları ile bayram kredisi kampanyası düzenlediğini duyuran Denizbank, özel vade süreleri ile kolaylıklar sağlıyor.

Müşterilerinin bütün finansal işlemleri kapsamında kredi desteği veren Denizbank, günde 1 Türk Lirasından başlayan kredi ödemeleri ile en uygun ihtiyaç kredisini sunuyor.

Anında ihtiyaç kredisi ile hemen başvuru yapabilme imkanı tanınıp, cazip faiz oranları ile internet bankacılığı aracılığında hemen başvurular gerçekleşebiliyor. Bayram kredisi başvurusunu sms ile yapmak isteyen bireylerin birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numaralarını 3280’e göndermeleri gerekmektedir. Şubelerden kredi başvurusunu gerçekleştirmek isteyen bireylerin yanlarına nüfus cüzdanlarını alıp gitmeleri gerekmektedir.

Denizbank bayram kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. 12 aya kadar ödemelerde yüzde 1,29 ve 12 ile 48 ay arasındaki ödemelerde yüzde 1,44 oranında faiz işlenmektedir. Geri ödemeler için azami periyot 48 ay vade olarak belirlenmiştir.

Kredi alt limiti 1.000 Türk Lirası, kredi üst limiti ise 55 bin Türk Lirasıdır. Kredi tahsis ücreti alınıp, bu ücret bir kez olmak üzere finansmanın binde beşi kadar talep edilmektedir.

48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası tutarında Denizbank bayram kredisi almak isteyen bireylerin ödeyecekleri faiz tutarı yüzde 1,44 ve yine ödeyecekleri aylık kredi tutarı 308 Türk Lirasıdır. 10 bin Türk Lirası için hesaplanan kredi tahsis ücreti 50 Türk Lirası olmaktadır. Başlangıçta bireylerden kefil ya da ek belgeler talep edilmese de, bankanın değerlendirmeleri sonucunda bu hususlar talep edilebilir.

Denizbank Bayram Kredisi başvurusu için son tarih 30.06.2017 olup, bankanın faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.