Ana SayfaKrediler15 Yıl Vadeye Kadar Uygun Ödemeli Konut Kredisi QNB Finansbank'tan!

15 Yıl Vadeye Kadar Uygun Ödemeli Konut Kredisi QNB Finansbank’tan!
1

-

QNB Finansbank, müşterilerine özel ödeme planları oluşturup, yine onlara özel kredi kampanyaları düzenleyerek herkesi ev hayallerine kavuşturmayı hedefliyor.

QNB Finansbank uygun faizli konut kredisi imkanı sunuyor. Konut kredisi faiz oranları 0,99’dan başlıyor. Konut kredisinde azami vade süresi ise 180 ay yani 15 yıl olarak belirlenmiştir.

Kredi faizlerini sabit ödemek isteyen müşterileri için standart konut kredisi kampanyası, evlerinin satılmasını beklemeden yeni evlerinin sahipleri olmak isteyen müşterileri için evini değiştiren konut kredisi kampanyası, taksitlerini artarak ya da azalarak gitmesini isteyen müşterileri için ise değişken ödemeli kredi kampanyası düzenleyen banka, müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamıştır.

Sabit faizli kredi ödemelerinde 1,2 ya da daha fazla taksidini erken ödemeyi bankaya talep eden bireylerin geriye kalan vade süreleri 36 aydan daha az bir süre ise kredi tutarının yüzde 1’i kadar, 36 aydan daha fazla süreler için ise kredi tutarının yüzde 2’lik kısmı kadar masraf alınmaktadır.

QNB Finansbank 100 bin Türk Lirası için 60 aya kadar olan ödemelerde yüzde 0,99 oranında, 60 ile 120 ay arasında olan ödemeler için ise yine yüzde 0,99 oranında faiz uygulamaktadır. Faiz oranı değişmemektedir. 100 bin ile 550 bin Türk Lirası arasındaki finansmanlarda yine faiz oranlarını vadeye göre değiştirmeyip yüzde 1,07 oranında faiz uygulamaktadır.

Konut kredisi kapsamında 544 Türk Lirası ekspertiz ücreti, 120 Türk Lirası ipotek tesis ücreti alınmaktadır. Ayrıca bireylerden DASK, hayat sigortası ve konut sigortası için de ücret talep edilmektedir. Ancak bu ücretler müşteri ve konut özelinde farklılık göstermektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol