Bayrama Özel Anında İhtiyaç Kredi Başvurusu Garanti Bankası’nda!

Garanti Bankası, bayrama özel düzenlediği avantajlı faiz oranları ile müşterilerinin ihtiyaçları kapsamında bayram kredisi kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında Garanti Bankası’nın düzenlediği bayram kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Belirlenen vade süreleri minimum 3 ay ve maksimum 48 aydır. Anında bayram kredisi başvurusu yapabilme olanağı sağlayan banka, çeşitli başvuru kanalları oluşturmuştur.

Müşteriler isterlerse Garanti Cepten, isterlerse Garanti İnternetten ya da isterlerse şubelere gidip ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

Banka faiz oranlarını vade süresi ve kredi miktarına göre değiştirmektedir. Örneğin 48 ay vadeli 75 bin Türk Lirası için yüzde 1,29 oranında faiz uygulanırken, 50 bin ve 25 bin Türk Liraları için sırası ile yüzde 1,34 ve yüzde 1,44 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır.

75, 50 ve 25 bin Türk Lirası finansmanlar için kredi taksit ödemeleri sırası ile 2 bin 225,76 TL,  bin 502,83 TL ve 770,60 TL olmaktadır. Yine sırası ile tahsis ücretleri ise 375, 250 ve 125 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Kredi tahsis ücretleri bireylerden bir kez ve belli bir oranda alınmaktadır. Bu oran kredinin binde beşine denk gelmektedir.

Anında ihtiyaç kredisi başvuru gerçekleştirecek bireyler için banka kredi tutarında üst limit belirlemiştir. Bu limit 25 bin Türk Lirasıdır. Ancak başvurularını şubelere gidip yapan bireyler gelir durumlarına göre çeşitli finansman tutarlarından faydalanabilmektedirler. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.