Ana SayfaKredilerBayrama Özel Anında İhtiyaç Kredi Başvurusu Garanti Bankası'nda!

Bayrama Özel Anında İhtiyaç Kredi Başvurusu Garanti Bankası’nda!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Garanti Bankası, bayrama özel düzenlediği avantajlı faiz oranları ile müşterilerinin ihtiyaçları kapsamında bayram kredisi kampanyası düzenledi.

  İhtiyaç kredisi kapsamında Garanti Bankası’nın düzenlediği bayram kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Belirlenen vade süreleri minimum 3 ay ve maksimum 48 aydır. Anında bayram kredisi başvurusu yapabilme olanağı sağlayan banka, çeşitli başvuru kanalları oluşturmuştur.

  Müşteriler isterlerse Garanti Cepten, isterlerse Garanti İnternetten ya da isterlerse şubelere gidip ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

  Banka faiz oranlarını vade süresi ve kredi miktarına göre değiştirmektedir. Örneğin 48 ay vadeli 75 bin Türk Lirası için yüzde 1,29 oranında faiz uygulanırken, 50 bin ve 25 bin Türk Liraları için sırası ile yüzde 1,34 ve yüzde 1,44 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır.

  75, 50 ve 25 bin Türk Lirası finansmanlar için kredi taksit ödemeleri sırası ile 2 bin 225,76 TL,  bin 502,83 TL ve 770,60 TL olmaktadır. Yine sırası ile tahsis ücretleri ise 375, 250 ve 125 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Kredi tahsis ücretleri bireylerden bir kez ve belli bir oranda alınmaktadır. Bu oran kredinin binde beşine denk gelmektedir.

  Anında ihtiyaç kredisi başvuru gerçekleştirecek bireyler için banka kredi tutarında üst limit belirlemiştir. Bu limit 25 bin Türk Lirasıdır. Ancak başvurularını şubelere gidip yapan bireyler gelir durumlarına göre çeşitli finansman tutarlarından faydalanabilmektedirler. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...