Vakıf Katılım Bankası’ndan Uygun Kar Payı Oranları ile İhtiyaç Finansmanı!

Faizsiz bankacılık önde gelen bankalarından biri olan Vakıf Katılım Bankası, müşterilerine özel ihtiyaç finansmanı desteği veriyor.

Ülkemizdeki katılım bankacılığı sektörünün en genç kurumlarından biri olan, geçmişten bugüne kadar Türk kültürünün önemli bir parçası konumunda bulunan ve bugünkü ana kurucusu T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından faaliyetleri devam ettirilen Vakıf Kültür’ün önemli bir kurumu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vakıf Katılım Bankası, faizsiz bankacılık ilkelerini bir arada toplayıp, üstlendiği önemli misyon ile birlikte sadece ortakları ya da sadece müşterileri için değil tüm toplum için faydalı olanı yapmayı hedeflemektedir.

Toplumda beyaz eşyadan mobilyaya, televizyondan ev dekorasyonuna, klimadan arabaya, evden tatile, eğitimden tüm sağlık giderlerine uygun kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı imkanı sağlayan Vakıf Katılım Bankası, 36 aya varan ödeme planları sunup, müşterilerinin aylık net gelir durumlarına göre çeşitli ödeme kolaylıkları sağlamaktadır.

Vakıf Katılım ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,62’den başlamaktadır. 3 aydan 24 aya kadar olan tüm vadelendirmelerde banka yüzde 1,62 oranında faiz ve 24 aydan da 36 aya kadar olan tüm vadelendirmelerde yüzde 1,63 oranında faiz uygulanmaktadır.

36 ay vadeli ihtiyaç finansmanı başvurusu için bireylerin banka şubelerini ziyaret etmeleri ve ilgili kişilerle görüşmeleri gerekmektedir.

Vakıf Katılım, finansman tutarının Banka ve Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) hariç yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücret bireylerinde ilk aşamada bir defalığına alınmaktadır. Bankanın kar payı oranlarında değişiklik yapabilme, müşterilerden başvurusu esnasında ek belgeler talep etme ya da kefil talep etme hakkı vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.