QNB Finansbank’tan Anında 3.000 TL Yaz Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank, müşterilerine özel yaz aylarının gelmesi ile beraber ihtiyaç kredisi kapsamında Yaz Kredisi Kampanyası düzenledi.

QNB Finansbank Yaz Kredisi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,27 olup, maksimum kullanılabilinecek kredi tutarı 3.000 TL, maksimum vade süresi ise 12 aydır.

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan QNB Finansbank, müşterilerinin rahat bir yaz tatili geçirmelerini, tatillerine gitmelerini, sıcağı ve denizin tadını çıkarmalarını istemektedir.

Avantajlı faiz oranları ve  çeşitli vade seçenekleri ile müşterilerine kolaylıklar sağlayan QNB Finansbank, ödemeleri müşteri özelinde düzenlemektedir. Müşterilerinin gelir dokümanlarını inceleyip, değerlendirip, müşterilerinin ve kendilerinin ilerleyen dönemlerde problem yaşamamaları için imkanlar sağlamaktadır.

Anında ihtiyaç kredisi olanağı da sağlayan QNB Finansbank, sms aracılığı ile başvuru yapma fırsatı vermiştir. Bireyler T.C. kimlik numaralarını 5030’a göndererek anında ihtiyaç kredisi başvurularını yapabilmektedirler. Banka başvuru sonrasında değerlendirmeleri yapıp, müşterilerine anında geri dönüş yapmaktadır.

Örneğin; 12 ay vadeli 3 bin Türk Lirası tutarında Yaz Kredisi Kampanyasından yararlanmak isteyen bireylerin aylık kredi ödemesi 275 Türk Lirası, 3 ay ertelemeli olarak yararlanmak isteyen bireylerin ise  284 Türk Lirası yapmaktadır. Her iki durumda da aylık faiz oranları yüzde 1,27 olmaktadır.

Banka kredi için hayat sigortası yapılmasını istemektedir. Sigorta ücreti alınan kredinin yüzde 1.0627’sine tekabül etmektedir. 12 ay vadeli 3.000 TL ihtiyaç kredisi için ise bu tutar 15,94 Türk Lirasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.