Ana SayfaKredilerQNB Finansbank'tan Anında 3.000 TL Yaz Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank’tan Anında 3.000 TL Yaz Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, müşterilerine özel yaz aylarının gelmesi ile beraber ihtiyaç kredisi kapsamında Yaz Kredisi Kampanyası düzenledi.

QNB Finansbank Yaz Kredisi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,27 olup, maksimum kullanılabilinecek kredi tutarı 3.000 TL, maksimum vade süresi ise 12 aydır.

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan QNB Finansbank, müşterilerinin rahat bir yaz tatili geçirmelerini, tatillerine gitmelerini, sıcağı ve denizin tadını çıkarmalarını istemektedir.

Avantajlı faiz oranları ve  çeşitli vade seçenekleri ile müşterilerine kolaylıklar sağlayan QNB Finansbank, ödemeleri müşteri özelinde düzenlemektedir. Müşterilerinin gelir dokümanlarını inceleyip, değerlendirip, müşterilerinin ve kendilerinin ilerleyen dönemlerde problem yaşamamaları için imkanlar sağlamaktadır.

Anında ihtiyaç kredisi olanağı da sağlayan QNB Finansbank, sms aracılığı ile başvuru yapma fırsatı vermiştir. Bireyler T.C. kimlik numaralarını 5030’a göndererek anında ihtiyaç kredisi başvurularını yapabilmektedirler. Banka başvuru sonrasında değerlendirmeleri yapıp, müşterilerine anında geri dönüş yapmaktadır.

Örneğin; 12 ay vadeli 3 bin Türk Lirası tutarında Yaz Kredisi Kampanyasından yararlanmak isteyen bireylerin aylık kredi ödemesi 275 Türk Lirası, 3 ay ertelemeli olarak yararlanmak isteyen bireylerin ise  284 Türk Lirası yapmaktadır. Her iki durumda da aylık faiz oranları yüzde 1,27 olmaktadır.

Banka kredi için hayat sigortası yapılmasını istemektedir. Sigorta ücreti alınan kredinin yüzde 1.0627’sine tekabül etmektedir. 12 ay vadeli 3.000 TL ihtiyaç kredisi için ise bu tutar 15,94 Türk Lirasıdır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.