Ana SayfaKredilerGaranti Bankası'ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Garanti Bankası’ndan 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi!
G

-

Garanti Bankası, artan, azalan ve değişken taksit imkanları ile müşterilerine kolaylık sağlayan Konut Kredisi imkanı sağlıyor.

Konut alımının, hayat boyunca yapılabilinecek en önemli yatırımlardan biri olduğunu, doğru eve karar vermek kadar uygun konut kredisini seçmenin de son derece önemli olduğunu söyleyen Garanti Bankası, müşterilerine uygun ödeme planları düzenliyor.

240 ay vadeli konut kredisi desteği veren Garanti Bankası ilk aşamada daha yüksek tutarlı ödemeler ile ilerleyen dönemlerde taksitleri azaltan ya da tam tersi ilk aşamada daha az tutarlı taksitler başlayan ve devamında artış gösteren ödemeler ile müşterilerinin tercihine göre uygun krediyi vermeyi hedefliyor.

Değişken faizli konut kredisi imkanı ile de ilerleyen dönemlerde faizlerin düşmesini bekleyen ve kredi ödemelerinin buna bağlı olarak değişmesini isteyenler için ara ara ödemeler de imkan sağlanıyor. Bireyler isterlerse 3 isterlerse 2 ya da 4 ve 5 ayda bir periyotlarda ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler.

Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları yüzde 1,25’ten başlamaktadır. Müşteri ödeme seçeneği tercihine göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda bankanın da faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı vardır.

240 ay yani 20 yıl vadeli konut kredisi başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin banka şubelerine gidip, ilgili kişilerle detaylı birebir görüşme yapmaları gerekmektedir. Bireylerin nüfus cüzdanları ile beraber satın alınacak konuta ait belgelerin, aylık net gelir tablosunu gösteren dokümanın, son 3 aya ait olan adres teyiti için elektrik, su, doğalgaz ve benzeri gibi faturalarından birinin getirilmesi gerekmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol