Krediler Odeabank'tan Her Müşteriye Özel Konut Kredisi Kampanyaları!

Odeabank’tan Her Müşteriye Özel Konut Kredisi Kampanyaları!

Son Güncelleme:

Şube ağını müşterilerine daha iyi hizmet vermek, kadrolarında daha çok istihdam olanağı sağlamak için büyüten Odeabank, uzman kadroları ile müşterilerine özel konut kredisi imkanı sağlıyor.

Odeabank düzenlediği bir çok konut kredisi ürünü ile tüm ihtiyaçlara yönelik konut finansmanı desteği veriyor. 120 ay vadeli konut kredisi veren Odeabank, kredi kullanımı esnasında ek komisyon ödeyerek faiz oranlarını ve kredi taksit miktarlarını azaltmak isteyen müşterilerine özel indirimli konut kredisi imkanı sağlıyor.

Yeni bir ev sahibi olmak ya da çok daha güzel bir eve taşınmaktan konut alarak gelecekleri için yatırım yapmak müşterilerine kadar konut finansmanları veren Odeabank, müşterilerinin kendi kredi ödeme tablolarını kendilerinin ödemesine imkan sağlıyor. Müşteriler kendilerine uygun olan ödeme planlarını bankanın ilgili kişileri ile beraber düzenleyebilmektedirler.

Kredi ödemeleri az az miktarlarda başlayıp, her ay belli oranlarda artış göstermesini isteyen müşterilerine Merdiven Konut Kredisi, başka bankadan kredi alan ancak kredilerini Odeabank’a taşımak isteyen müşterilere de Transfer Kredi imkanı sağlamaktadır.

Müşteriler isterlerse ara ödemeler ile daha az ve belli periyotlarda ödemelerini gerçekleştirebildiklerini gibi kredi ödemelerine geç de başlayabilmektedirler.

Banka konut kredisi ödemeleri için bir den çok ödeme kanalı imkanı sağlamaktadır. Peki bunlar nelerdir? Ödemeler Odeabank şube ve ATM’leerinden, bankanın internet sitesinden ve iletişim merkezinden, mobil şubesinden gerçekleştiği gibi aynı zamanda başka banka hesaplarından havale yahut EFY yolu ya da Akbank’ın ATM’leri ya da PTT’nin şubelerinden de gerçekleşebilmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,619TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler