Ana SayfaKredilerOdeabank'tan Her Müşteriye Özel Konut Kredisi Kampanyaları!

Odeabank’tan Her Müşteriye Özel Konut Kredisi Kampanyaları!
O

-

Şube ağını müşterilerine daha iyi hizmet vermek, kadrolarında daha çok istihdam olanağı sağlamak için büyüten Odeabank, uzman kadroları ile müşterilerine özel konut kredisi imkanı sağlıyor.

Odeabank düzenlediği bir çok konut kredisi ürünü ile tüm ihtiyaçlara yönelik konut finansmanı desteği veriyor. 120 ay vadeli konut kredisi veren Odeabank, kredi kullanımı esnasında ek komisyon ödeyerek faiz oranlarını ve kredi taksit miktarlarını azaltmak isteyen müşterilerine özel indirimli konut kredisi imkanı sağlıyor.

Yeni bir ev sahibi olmak ya da çok daha güzel bir eve taşınmaktan konut alarak gelecekleri için yatırım yapmak müşterilerine kadar konut finansmanları veren Odeabank, müşterilerinin kendi kredi ödeme tablolarını kendilerinin ödemesine imkan sağlıyor. Müşteriler kendilerine uygun olan ödeme planlarını bankanın ilgili kişileri ile beraber düzenleyebilmektedirler.

Kredi ödemeleri az az miktarlarda başlayıp, her ay belli oranlarda artış göstermesini isteyen müşterilerine Merdiven Konut Kredisi, başka bankadan kredi alan ancak kredilerini Odeabank’a taşımak isteyen müşterilere de Transfer Kredi imkanı sağlamaktadır.

Müşteriler isterlerse ara ödemeler ile daha az ve belli periyotlarda ödemelerini gerçekleştirebildiklerini gibi kredi ödemelerine geç de başlayabilmektedirler.

Banka konut kredisi ödemeleri için bir den çok ödeme kanalı imkanı sağlamaktadır. Peki bunlar nelerdir? Ödemeler Odeabank şube ve ATM’leerinden, bankanın internet sitesinden ve iletişim merkezinden, mobil şubesinden gerçekleştiği gibi aynı zamanda başka banka hesaplarından havale yahut EFY yolu ya da Akbank’ın ATM’leri ya da PTT’nin şubelerinden de gerçekleşebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol