Ana SayfaKredilerÖzel Sektör Çalışanlarına Masrafsız İhtiyaç Kredisi Halkbank'tan!

Özel Sektör Çalışanlarına Masrafsız İhtiyaç Kredisi Halkbank’tan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halk Bankası, özel sektör çalışanlarına özel avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Halk Bankası özel sektör çalışanlarına özel  ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,13’ten başlamaktadır. Tatillerden eğitimlere, mobilya yenilemekten mutfak alışverişine, sağlıktan her türlü ihtiyaçlar için uygun vadeli ihtiyaç kredisi sunulmaktadır.

Hem masrafsız bir şekilde hem de uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Halkbank, anında kredi başvurusu yapabilmek imkanı vermektedir. Anında kredi ile bireylerin banka şubeleri ya da müdürlüklerine kadar gitmelerine gerek kalmamaktadır. Başvuruların onaylanması durumunda ise gerekli belgeler de alınarak Halkbank şubelerine gidilmesi gerekmektedir.

Banka ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında bireylerden aylık net gelirlerini gösteren gelir tablolarını, nüfus cüzdanlarını, adres teyiti için ikametgah belgelerini istemektedir. Gelir tablosu verilecek maksimum kredi tutarı ile müşteri özelinde hazırlanan ödeme planları için talep edilmektedir.

Masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,13 oranında, masraflarını ödeyerek uygun faizli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler ise yüzde 1,19 oranında faiz ödemesi gerçekleştirmektedirler. Banka kredi kapsamında Hayat sigortası yaptırmayı talep etmektedir. 48 ay vadeli 50 bin Türk Lirası alan 35 yaşındaki bir müşterisini baza alarak sigorta primi hesaplayan Halkbank, 156 Türk Lirası tutarında ödeme tutarı çıkartmıştır. Sigorta ücretleri müşteriye göre farklılık göstermektedir. 156 Türk Lirası ortalama bir değerdir. Yine aynı zaman BSMV dahil edilerek finansmanın yüzde 0,5’i kadar da tahsis ücreti alınmaktadır. Tahsis ücreti masrafsız ihtiyaç kredisini tercih eden müşteriler için değildir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.