Özel Sektör Çalışanlarına Masrafsız İhtiyaç Kredisi Halkbank’tan!

Halk Bankası, özel sektör çalışanlarına özel avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Halk Bankası özel sektör çalışanlarına özel  ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,13’ten başlamaktadır. Tatillerden eğitimlere, mobilya yenilemekten mutfak alışverişine, sağlıktan her türlü ihtiyaçlar için uygun vadeli ihtiyaç kredisi sunulmaktadır.

Hem masrafsız bir şekilde hem de uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Halkbank, anında kredi başvurusu yapabilmek imkanı vermektedir. Anında kredi ile bireylerin banka şubeleri ya da müdürlüklerine kadar gitmelerine gerek kalmamaktadır. Başvuruların onaylanması durumunda ise gerekli belgeler de alınarak Halkbank şubelerine gidilmesi gerekmektedir.

Banka ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında bireylerden aylık net gelirlerini gösteren gelir tablolarını, nüfus cüzdanlarını, adres teyiti için ikametgah belgelerini istemektedir. Gelir tablosu verilecek maksimum kredi tutarı ile müşteri özelinde hazırlanan ödeme planları için talep edilmektedir.

Masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,13 oranında, masraflarını ödeyerek uygun faizli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler ise yüzde 1,19 oranında faiz ödemesi gerçekleştirmektedirler. Banka kredi kapsamında Hayat sigortası yaptırmayı talep etmektedir. 48 ay vadeli 50 bin Türk Lirası alan 35 yaşındaki bir müşterisini baza alarak sigorta primi hesaplayan Halkbank, 156 Türk Lirası tutarında ödeme tutarı çıkartmıştır. Sigorta ücretleri müşteriye göre farklılık göstermektedir. 156 Türk Lirası ortalama bir değerdir. Yine aynı zaman BSMV dahil edilerek finansmanın yüzde 0,5’i kadar da tahsis ücreti alınmaktadır. Tahsis ücreti masrafsız ihtiyaç kredisini tercih eden müşteriler için değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.