Akbank’tan İki Bayram Arası Anında İhtiyaç Kredisi!

Akbank, iki bayram arasında ödeme yapılmadan müşterilerine özel faiz oranları ile anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Yaz tatilindeki tüm ihtiyaçlar için Akbank müşterilerine özel Ramazan Bayramı ile Kurban Bayramı arasında ödeme yapılmadan, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Akbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,23’ten başlıyor.

Kefil Yok!

Anında ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın telefon şubesi aranarak ya da internet şubesinden gerçekleşmektedir. Banka müşterilerinden belge talebinde bulunmamaktadır.  İmzasız direkt kredi kullanımı imkanı sağlayan banka aynı zamanda bireylerden ön kefil şartı aramamaktadır. Başvurularını internet şubesinden gerçekleştirmek isteyen bireylerin kredi kullan butonundan başvurularını yapabilir, yine aynı yerden maksimum kullanabilecekleri kredi tutarını öğrenebilmektedirler. Bu işlemler ise Akbank Direkt müşteri  numarası, T.C. kimlik numarası ya da kredi kartı numarası  ve Akbank Direkt şifresi girilerek gerçekleşmektedir. Akbank Direkt şifresini hatırlamayan yahut şifresi kitlenen bireyler tekrardan şifre alabilmektedirler.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Kredi ödemeleri maksimum 92 gün ertelenebilmektedir. Aynı zamanda ertelemeli kredinin son başvuru tarihi ise bugündür (30.06.2017). 3 ay ertelemeli kredi ise maksimum 45 ay taksitle kullandırılmaktadır. Ertelemeli ihtiyaç kredilerinde ödemesiz dönem sonundaki ilk ödeme olarak erteleme faizi alınmaktadır.  Aylık kredi taksitleri ve geri ödemeler 30 gün sonra başlanacak şekilde planlanmaktadır.

Akbank şubelerine gidip başvurularını gerçekleştirmek isteyen bireyler nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslını yahut fotokopisini, aylık net gelir durumunu gösteren belgeyi getirmeleri gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.