Garanti Bankası, ayda 300 Türk Lirasından başlayan kredi ödemeleri ile yaza özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Garanti Bankası yaz kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,44 ile yüzde 1,29 arasında değişmektedir. Bu oranlar vade sürelerine ve kredi tutarlarına bağlıdır.

Bütün yaz boyunca hiçbir nakit sıkıntısı çekmeden tüm müşterilerinin diledikleri gibi tatillerini yapmalarını, diledikleri gibi gezmeleri, alışveriş yapmalarını isteyen Garanti Bankası, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Başvurularını şubeye kadar gitmeden, bulundukları yerden anında gerçekleştirmek isteyenler için ise anında kredi başvurusu yapma imkanı tanınıyor.

Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu internet şubesi ve cep şubesi aracılığı ile gerçekleşmektedir. Anında başvuru imkanı ile öncesinde yapılan başvuruların tamamlanması da yapılabilinmektedir. Banka bireylerin istedikleri kredi tutarı ve vade süresini öncesinde detaylı bir şekilde incelemektedir. İncelemeler sonucunda olumlu ise müşterilere anında geri dönüş yapılmakta ve kredi hesaba yatırılmaktadır.

Başvurularını şubeye gitmeden yapan müşteriler onaylanan kredi tutarı kadar finansman alabilmektedirler. Maaşlarını Garanti’den almayan bireyler ise maksimum 25 bin Türk Lirasına kadar finansman alabilmektedirler. Banka faiz oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Garanti Bankası Yaz Kredisi Kampanyası başvurusunu banka şubelerinden yapacak bireylerin nüfus cüzdanları ve gelir dokümanlarını getirmeleri istenmektedir. Müşterilerinin aylık gelir durumlarına göre en uygun ödeme planlarını düzenleyen Garanti Bankası, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında onların yanında olup, destek çıkmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın