Banka İş İlanları Türkiye Finans Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Türkiye Finans Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Son Güncelleme:

Türkiye Finans Katılım Bankası, kadrolarına Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları gerçekleştiriyor.

Türkiye Finans’ın gerçekleştireceği banka iş ilanına başvuru yapan bireylerin Arapça bilmesi isteniyor. Banka, Arapça bilen adayların başvurularını değerlendirecektir. Adaylar için bazı kriterler sunulmuştur. Kriterlerin değerlendirmesi sonucunda banka bireylerle iletişime geçecektir.

En az ön lisans ya da lisans mezunu personel alımları yapılacak. Ancak üniversitede halen daha eğitimleri devam, eden 3. veya 4. sınıf öğrenci olan ancak devam zorunluluğu olmayan ya da yüksek lisansını yapan öğrencilerin de başvuruları değerlendirilecektir.

İstanbul’daki şubeleri için banka personel alımları yapan Türkiye Finans Katılım  Bankası, adayların Anadolu Yakasında ikamet ediyor olmalarını ya da o bölgeye ulaşım problemlerinin bulunmamasını istemektedir.

Söz konusu pozisyon kapsamında adaylar müşterilerin ihtiyaçlarına uygun hizmetleri hızlı bir şekilde sağlayabilip, temel bankacılık alanında bilgi sahibi olmaları istenmektedir. Mesai saatleri ise sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasında olacak şekilde belirlenmiştir. Bu saatlere uyumluluk sağlanmalıdır.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonu gereği adayların telefonda ikna etme becerilerinin gelişmiş olmaları istenmektedir. Yine bilgisayar kullanma yeteneği, bilgisayar kullanma hızına dikkat eden banka, takım çalışmalarında, insan ilişkilerinde başarılı olan, güler yüzlü olan adayların başvuru yapmasını istemektedir. Erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş yahut 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası, adayların alanlarında kariyer hedeflemelerini, kadrolarında uzun dönem çalışmalarını istemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-arapca-bilen-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1669909?

Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın