Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Türkiye Finans Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası, kadrolarına Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları gerçekleştiriyor.

Türkiye Finans’ın gerçekleştireceği banka iş ilanına başvuru yapan bireylerin Arapça bilmesi isteniyor. Banka, Arapça bilen adayların başvurularını değerlendirecektir. Adaylar için bazı kriterler sunulmuştur. Kriterlerin değerlendirmesi sonucunda banka bireylerle iletişime geçecektir.

En az ön lisans ya da lisans mezunu personel alımları yapılacak. Ancak üniversitede halen daha eğitimleri devam, eden 3. veya 4. sınıf öğrenci olan ancak devam zorunluluğu olmayan ya da yüksek lisansını yapan öğrencilerin de başvuruları değerlendirilecektir.

İstanbul’daki şubeleri için banka personel alımları yapan Türkiye Finans Katılım  Bankası, adayların Anadolu Yakasında ikamet ediyor olmalarını ya da o bölgeye ulaşım problemlerinin bulunmamasını istemektedir.

Söz konusu pozisyon kapsamında adaylar müşterilerin ihtiyaçlarına uygun hizmetleri hızlı bir şekilde sağlayabilip, temel bankacılık alanında bilgi sahibi olmaları istenmektedir. Mesai saatleri ise sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasında olacak şekilde belirlenmiştir. Bu saatlere uyumluluk sağlanmalıdır.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonu gereği adayların telefonda ikna etme becerilerinin gelişmiş olmaları istenmektedir. Yine bilgisayar kullanma yeteneği, bilgisayar kullanma hızına dikkat eden banka, takım çalışmalarında, insan ilişkilerinde başarılı olan, güler yüzlü olan adayların başvuru yapmasını istemektedir. Erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş yahut 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası, adayların alanlarında kariyer hedeflemelerini, kadrolarında uzun dönem çalışmalarını istemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-arapca-bilen-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1669909?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.