Fibabanka Cepten Kredi Kampanyası!

Fibabanka, şubede vakit kaybetmek istemeyen müşterileri için Cepten Kredi Kampanyası düzenledi.

Fibabanka Cepten Kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,33’ten başlıyor. Banka, müşterilerine 3 aydan 48 aya kadar varan ödeme planları vade imkanı tanınıyor. 36 aya kadar olan ödeme planlarında yüzde 1,43 oranında faiz oranı uygulanırken, 37 ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,33 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriliyor.

Fibabanka Cepten Kredi Kampanyası kapsamında minimum 1.000 Türk Lirası değerinde, maksimum ise 20 bin Türk Lirası değerinde finansman desteği veriliyor.

İhtiyaç kredisi başvuru tüm operatörlerden gerçekleştiriliyor. Bireylerin T.C. kimlik numaralarını yazarak 3422 numaralı banka hattına mesaj atmaları yeterli olmaktadır. Banka, başvuruları değerlendiriyor. Kredinin onaylanması durumunda ise bireylerin Fibabanka Çağrı Merkezini aramaları, sonrasında ise müşteri bilgilerini almaları gerekiyor. Çağrı merkezi işlemleri tamamlandıktan sonra banka şubeleri ziyaret edilerek evrak imza işlemlerinin tamamlanması gerekiyor. Ancak bireylerin bilmesi gereken önemli bir husus söz konusudur. Banka, başvurulan kredileri serbestçe değerlendirebilir, kampanya koşullarını değiştirebilmektedir.

Örneğin; 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin Türk Lirası tutarında Fibabanka Cepten Kredi Kampanyasından yararlanmak isteyen bireylerin aylık kredi faiz ödemesi yüzde 1,33’e tekabül etmektedir. Aylık kredi taksit ödemesi ise 299, 80 Türk Lirasına tekabül ediyor. 48 ay vadeli 10 bin  Türk Lirası için 203 Türk Lirası sigorta ücretleri alınıyor. Ancak sigorta ücretleri bireylerin özelinde farklı oluyor. Örnek kredi hesaplamalarına belirlenen sigorta ücreti 45 yaşında bir müşteri baza alınarak hesaplanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.