Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım Bankası Banka Personel Alımları ve Detayları

Vakıf Katılım Bankası Banka Personel Alımları ve Detayları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım Bankası, kadrolarında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

İlerleyen zamanlarda kadrolarında oluşabilecek açık pozisyonlar için öncesinden Genel Başvuru başlığı altında personel alımları yapacağını, başvuru yapacak adayların CV göndermelerini, kendilerine gelen CV’leri inceleyeceklerini söyleyen Vakıf Katılım Bankası, pozisyona en uygun adayı seçip, istihdam edecektir.

Yayınlanan banka iş ilanında adaylara bir takım kriterler sunulmuştur. Adayların üniversitelerin örgüm eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Katılım bankacılığı sektöründe hizmet veren Vakıf Katılım Bankası, adayların bu alanda tecrübelerinin olmasını, katılım bankacılığı hakkında donanımlı bilgiye sahip olmaları talep edilmektedir. Katılım bankacılığının prensiplerinin benimsenmiş olmasına dikkat eden banka, mevzuatlara uygun olarak müşterilerine kaliteli, en hızlı ve çözüm odaklı hizmet verebilecek adayların başvurularını değerlendirmeye alacaktır.

Bireylerin eğer öncesinde edinmiş oldukları banka deneyimleri yoksa yaş kriteri belirlenmiştir. Erkek adayların 30 yaş ve üzeri, bayanların ise 28 ve üzeri yaşta bulunmamaları istenmiştir. Aynı zamanda yine banka deneyimliliği olmayan adaylar için ihtiyaç durumuna göre işe alım sınavları yapılabilineceğini belirten Vakıf Katılım Bankası, sınavlarda başarılı olan adaylarında mülakatlara davet edileceğini belirtmiştir. Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin kalmamış olması gerekmektedir. Muaf ve tecil durumları da geçerli olmaktadır.

Bunların yanı sıra insanlarla olan iletişim kabiliyetine, analitik düşünme yeteneğine, güler yüzlülüğü, diksiyona önem veren banka, adayların da bu hususlara dikkat etmesini istemektedir. 31 Ağustos 2017 Perşembe günü başvuruların son tarihidir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.