Advert Advert Advert

Vakıf Katılım Bankası Banka Personel Alımları ve Detayları

Vakıf Katılım Bankası Banka Personel Alımları ve Detayları
Vakıf Katılım Bankası Banka Personel Alımları ve Detayları Pınar Çürük -

Vakıf Katılım Bankası, kadrolarında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

Vakıf Katılım Bankası, kadrolarında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

İlerleyen zamanlarda kadrolarında oluşabilecek açık pozisyonlar için öncesinden Genel Başvuru başlığı altında personel alımları yapacağını, başvuru yapacak adayların CV göndermelerini, kendilerine gelen CV'leri inceleyeceklerini söyleyen Vakıf Katılım Bankası, pozisyona en uygun adayı seçip, istihdam edecektir.

Yayınlanan banka iş ilanında adaylara bir takım kriterler sunulmuştur. Adayların üniversitelerin örgüm eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Katılım bankacılığı sektöründe hizmet veren Vakıf Katılım Bankası, adayların bu alanda tecrübelerinin olmasını, katılım bankacılığı hakkında donanımlı bilgiye sahip olmaları talep edilmektedir. Katılım bankacılığının prensiplerinin benimsenmiş olmasına dikkat eden banka, mevzuatlara uygun olarak müşterilerine kaliteli, en hızlı ve çözüm odaklı hizmet verebilecek adayların başvurularını değerlendirmeye alacaktır.

Bireylerin eğer öncesinde edinmiş oldukları banka deneyimleri yoksa yaş kriteri belirlenmiştir. Erkek adayların 30 yaş ve üzeri, bayanların ise 28 ve üzeri yaşta bulunmamaları istenmiştir. Aynı zamanda yine banka deneyimliliği olmayan adaylar için ihtiyaç durumuna göre işe alım sınavları yapılabilineceğini belirten Vakıf Katılım Bankası, sınavlarda başarılı olan adaylarında mülakatlara davet edileceğini belirtmiştir. Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin kalmamış olması gerekmektedir. Muaf ve tecil durumları da geçerli olmaktadır.

Bunların yanı sıra insanlarla olan iletişim kabiliyetine, analitik düşünme yeteneğine, güler yüzlülüğü, diksiyona önem veren banka, adayların da bu hususlara dikkat etmesini istemektedir. 31 Ağustos 2017 Perşembe günü başvuruların son tarihidir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Vakıf Katılım Bankası banka personel alımları banka iş ilanı banka iş başvurusu Genel Başvuru
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!