Ana SayfaGündemBugün Benzine Uygulanan Zammın Ardından Motorine de Zam Geliyor

Bugün Benzine Uygulanan Zammın Ardından Motorine de Zam Geliyor

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Dün benzin fiyatlarına yapılan zammın ardından yarından itibaren geçerli olacak şekilde motorin fiyatlarına da yaklaşık olarak 10 – 11 kuruş civarında zam yapılması planlanıyor. Aynı zamanda otogazda da pompa satış fiyatları üzerinden 8 kuruşluk bir indirim uygulaması gerçekleştirilecek.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası olan PÜİS tarafından yapılan açıklamada, motorin fiyatlarında 6 Temmuz 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 – 11 kuruş civarında bir zam beklendiği bildirildi.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın (PÜİS) resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bu açıklamada rafineri çıkış fiyatlarında bir değişiklik beklemesi sebebiyle 6 Temmuz 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde benzinin pompa fiyatında yaklaşık olarak 10 – 11 kuruş civarında bir zam beklentisi olduğu, motorinin pompa satış fiyatında ise herhangi bir zam beklentisi olmadığı bildirildi.

Benzinin litre fiyatı için dün 13 kuruş civarında bir zam yapılmıştı.

Otogaz İçin İndirim Yapılacak!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) yapmış olduğu açıklamada ayrıca otogaz fiyatlarına da değinerek,  6 Temmuz 2017 tarihinde otogaz fiyatları için yaklaşık olarak 8 kuruş civarında bir indirim yapılması beklendiği bildirildi.

Sendikanın twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamasında rafineri çıkış fiyatlarında bir değişiklik beklenmesi sebebi ile 6 Temmuz 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde otogaz fiyatında da yaklaşık olarak 8 kuruş indirim beklentisi olduğu ve benzinin pompa satış fiyatında ise herhangi bir fiyat değişikliği beklenmediği ifade edildi.

Benzin ve motorin fiyatlarında yaşanan 10 kuruş ila 13 kuruşluk zam sonrasında, otogaz fiyatlarında da yarın itibariyle 8 kuruşluk yeni bir indirime gidileceğinin bilgisi paylaşıldı.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...