Ana SayfaKredilerHalkbank Emekli Mini Kredi Kampanyası!

Halkbank Emekli Mini Kredi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, emekli müşterilerinin küçük ihtiyaçları, küçük ödemeleri için Emekli Mini Kredi Kampanyası düzenledi.

Emekli Mini Kredi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,26 olup, sabit tutulmuştur. Vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aya kadar olan tüm ödemelerde Halkbank çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

 Banka, kredi kampanyası kapsamında anında başvuru yapabilmek imkanı da sağlamaktadır. Bireylerin hemen başvurularını gerçekleştirebilmeleri için cep telefonlarında birer boşluk bırakarak sırası ile büyük harflerle MINI, T.C. kimlik numaralarını, gelir bilgilerini ve bankadan istedikleri finansman miktarlarını yazmaları, 3452’ye mesaj atmaları gerekmektedir. Banka, kendilerine gelen kredi başvurularını inceleyip, değerlendirmelerini yapıp, kredinin onaylanması durumunda anında müşterilerinin hesaplarına yatırmaktadır.

Banka, yıllık toplam maliyet oranlarına, tahsis ücretini, faizi ve vergileri katarak hesaplamaktadır. Tahsis ücretine yüzde 5 oranındaki Banka Sigorta ve Muamele Vergisi de dahil edilerek hesaplanmaktadır.  Söz konusu kredi kampanyası yalnızca Kredili Mevduat Hesabı açtırmak isteyen ve Hayat sigortası yaptıracak bireyler için geçerli kılınmıştır. Hayat sigortası ücretleri bireylerin cinsiyetlerine, yaşlarına, aldıkları kredi tutarına göre değişmektedir.

Emekli Mini Kredi Kampanyası Ödeme Planı Örneği

48 ay vadeli 5 bin Türk Lirası değerinde Emekli Mini Krediden almak isteyen bireylerin ödeyecekleri aylık faiz oranı yüzde 1,12 oranındadır. Aylık kredi taksidi 142,03 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 5 bin Türk Lirası için ödenmesi gereken tahsis ücreti ise 25,25 Türk Lirasına denk gelmektedir. Bu kapsamdaki yıllık maliyet oranı ise yüzde 17,71 olmaktadır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.