Akbank, Engelli Pozisyonlarına Personel Alımları Yapacak!

Akbank, Engelli Pozisyonlarına  Personel Alımları Yapacak!

Akbank, engelli banka personel alımları gerçekleştirecek.Akbank, engelli banka personel alımları gerçekleştirecek.

Akbank, Kocaeli şubeleri için Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları gerçekleştirecek.

Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları için başvuru yapacak adayların en az yüzde 40 oranında engel raporlarının bulunması ve bu raporların güncel olup, banka ile birebir görüşmelerde paylaşabilmelidirler.

Akbank, banka iş ilanı için adayları bir takım kriterler sunulmuştur. Kriterleri uygun olan bireylerin başvuruları değerlendirilecektir. Bankanın açık pozisyonlarına uygun olan adaylar ile banka birebir iletişime geçecektir.

Çağrı Merkezi Yetkilisi Pozisyonu için Şartlar Nelerdir?

Bireylerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir. Yabancı uyruklu bireylerin başvuruları değerlendirilmeyecektir. Söz konusu pozisyon için en az lise mezunu olmak yeterlidir.

1981 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olma şartı sunulmuştur. Yani 36 yaşından büyük olan bireylerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Akbank Kocaeli şubeleri için alımları yapılacağından dolayı bireylerin Kocaeli'de ikamet ediyor olmaları ya da oraya ulaşım problemlerinin olmaması gerekmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden bireylerin başvurularını da Akbank kabul edecektir.

Bireylerin diksiyonlarının son derece düzgün olması, insanlarla iletişimlerin çok iyi, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir. Bankacılık temek yetkinliklerine sahip olunması aranan diğer kriterler arasında yer almaktadır.

Banka, önceki dönemlerde düzenlediği işe alım mülakatlarında başarısız olmuş ve iş başvurusuna başvuru yapan adayların başvurularını geçersiz kılacaktır. Adayların öncesinde mülakatlara başarısız olmamış olmaları ya da hiç katılmamış olmaları gerekmektedir. Başvurular 8 Temmuzda sona erecek.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-engelli-1708130?engelli banka personel alımları banka iş ilanı Çağrı Merkezi Yetkilisi Akbank
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?