Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank, Engelli Pozisyonlarına Personel Alımları Yapacak!

Akbank, Engelli Pozisyonlarına Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, engelli banka personel alımları gerçekleştirecek.

Akbank, Kocaeli şubeleri için Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları gerçekleştirecek.

Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları için başvuru yapacak adayların en az yüzde 40 oranında engel raporlarının bulunması ve bu raporların güncel olup, banka ile birebir görüşmelerde paylaşabilmelidirler.

Akbank, banka iş ilanı için adayları bir takım kriterler sunulmuştur. Kriterleri uygun olan bireylerin başvuruları değerlendirilecektir. Bankanın açık pozisyonlarına uygun olan adaylar ile banka birebir iletişime geçecektir.

Çağrı Merkezi Yetkilisi Pozisyonu için Şartlar Nelerdir?

Bireylerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir. Yabancı uyruklu bireylerin başvuruları değerlendirilmeyecektir. Söz konusu pozisyon için en az lise mezunu olmak yeterlidir.

1981 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olma şartı sunulmuştur. Yani 36 yaşından büyük olan bireylerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Akbank Kocaeli şubeleri için alımları yapılacağından dolayı bireylerin Kocaeli’de ikamet ediyor olmaları ya da oraya ulaşım problemlerinin olmaması gerekmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden bireylerin başvurularını da Akbank kabul edecektir.

Bireylerin diksiyonlarının son derece düzgün olması, insanlarla iletişimlerin çok iyi, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir. Bankacılık temek yetkinliklerine sahip olunması aranan diğer kriterler arasında yer almaktadır.

Banka, önceki dönemlerde düzenlediği işe alım mülakatlarında başarısız olmuş ve iş başvurusuna başvuru yapan adayların başvurularını geçersiz kılacaktır. Adayların öncesinde mülakatlara başarısız olmamış olmaları ya da hiç katılmamış olmaları gerekmektedir. Başvurular 8 Temmuzda sona erecek.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-engelli-1708130?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.