Krediler Uygun Ödeme Planları ile İhtiyaç Kredisi Ziraat Bankası'ndan!

Uygun Ödeme Planları ile İhtiyaç Kredisi Ziraat Bankası’ndan!

Son Güncelleme:

Bankacılık sektörünün öncülerinden biri olarak herkesin bankası olma amacıyla reel sektör ile müşterilerinin bankacılık hizmetlerine daha kolay bir şekilde ve daha aktif ulaşımlarının sağlanması için iş modeli ve alt yapısını sürekli geliştiren, geliştirmek için sürekli çalışma performansı gösteren Ziraat Bankası, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına en etkin ve en hızlı çözümlerle  yardımcı olmaya çalışıyor.

Ev almak isteyenlere uygun faizli konut kredisi, taşıt sahibi olmak isteyenlere tüm taşıt alımları için taşıt kredisi kampanyaları sunan Ziraat Bankası, tatil, eğitim, alışveriş gibi tüm bireysel ihtiyaçlar için ise 48 ay vadeli ödeme planları ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

6 farklı seçenekte ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilme imkanı veren Ziraat Bankası, uygun vadeler ve uygun faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Müşteriler diledikleri zaman ödemelerini gerçekleştirebilecek şekilde ödeme planları oluşturabildikleri gibi ertelemeli, esnek ya da eşit taksitli ihtiyaç kredisi ödeme planları da oluşturabilmektedirler. Banka ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında bireylerden aylık net gelirlerini gösteren gelir dokümanlarını istemektedir. Gelir dokümanları iş yeri olan, şirket ortağı olan, kamu ya da özel şirket çalışanı olan ve benzeri gibi istihdam etme durumlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Kredi başvurusunda banka bireysel ya da maddi teminat talep edip, kredi vadesi ödemeleri boyunca da hayat sigortası yapılmasını zorunlu tutmaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,26’dan başlamaktadır. Faiz oranları alınan kredi tutarına ya da uzatılan vade süresine göre farklılık göstermemektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,300BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,649TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler