Kuveyt Türk, Tecrübesiz Banka Satış Uzmanı Yardımcısı Alımları Yapacak!

Finans sektörüne alternatifler getirmeyi hedefleyerek, her geçen gün çalışma performansı ve şube ağını büyüten, katılım bankacılığı olarak hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası, mevcut kadrolarını daha yükseklere taşımak için banka personel alımları gerçekleştiriyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul Avrupa yakasındaki şubelerinde istihdam etmek üzere Bireysel Bankacılık Satış Uzmanı Yardımcıları alacak.

Söz konusu banka iş ilanı için adayların alanların tecrübeli ya da tecrübesiz olmalarına bakılmayacak. Bu nedenle işe yeni başlayacak pozisyonda bulunana bireylerin başvuruları da değerlendirme kapsamındadır.

Ancak banka bir takım kriterler belirlemiştir. Bunlardan biri bireylerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden yani İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik fakültesinden bölümlerinden ya da İstatistik bölümü mezunu olmaları gerekmektedir.

Bunun dışında başvuru yapacak adayların faizsiz bankacılık sektöründe görev almaları için istekli olmaları, müşteri odaklı çalışma performansı gösterip, başarılı olmaları, başarıyı hedeflemeleri, alanlarında kariyer hedeflemeleri istenmektedir.

Proje yönetimi ve ekip çalışmalarında yetenekli olunması, planlama, organizasyon ve benzeri gibi yeteneklerin olunması, insanlarla aktif, etkili iletişim kurulması, ikna kabiliyetinin gelişmiş olunması istenmektedir. Banka adayların kendilerine güvenmelerini, Bankacılık Satış Uzmanlığı alanında çalışmaya istekli olmaları istenmektedir. Bunlara ek olarak askerliğini yapmış erkek adayların başvuruları tercih edilecektir. En az 2 yıl olmak üzere tecil durumunda olan askerlikler de değerlendirilecektir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka personel alımları için son başvuru tarihi ise 20 Ağustos 2017 Pazartesi olarak belirlenmiştir.

Kuveyt Türk tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-bireysel-bankacilik-satis-uzm-yrd-istanbul-avr-1818681

İlgili:  Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.