Yaza Özel Kefilsiz, Anında İhtiyaç Kredisi Vakıfbank’tan!

Temel değerleri olarak güvenilirlik, sonuç odaklı, yenilikçi olma, takım olma, müşteri odaklı çalışma, sadakat ilkelerini benimseyen Vakıfbank, her zaman müşterilerinin eğitim masrafları, düğün giderleri, alışveriş yapma, tatile çıkma ve benzeri gibi her türlü nakit ihtiyaçlarına destek olup, müşterilerinin gelir durumlarına en uygun ödeme planları ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

Uzman kadroları ile müşteri odaklı çalışma performansı gösterip, onların gelir durumlarına uygun ödeme planları düzenleyen Vakıfbank, 48 aya varan vadede 90 bin Türk Lirasına kadar yaz mevsimine özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Dosya masrafı ödeme ve ödemek istemeyenlere ve kredi miktarlarına göre faiz oranları belirleyen banka, yüzde 1,20 oranında başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulamaktadır.

Dosya masrafları alınan kredinin binde beşi kadardır. Dosya masraflarını ödeyen ve 10 bin Türk Lirasına kadar yaz kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler için yüzde 1,20 oranında, 10 binden 90 bin Türk Lirasına kadar olan finansman alımlarında yüzde 1,16 oranında faiz uygulayan banka, dosya masrafı ödemek istemeyenler için 90 bin Türk Lirasına kadar tüm ödeme planları için yüzde 1,25 oranında faiz uygulaması gerçekleşmektedir.

Yaz Kredisi Kampanyası için anında kredi başvurusu yapma hakkı tanınmıştır. Anında başvurularını gerçekleştirmek isteyenlerin Vakıfbank’ın 5724 numaralı hattına sırasıyla kredi, T.C. kimlik numara ve aylık gelirin yazılması ve sms ile gönderilmesi gerekmektedir. Kredi kelimesi büyük harflere yazılmalıdır. Banka, kredi başvurularında kefil talep etmemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.