Krediler Akbank'tan Belgesiz, İmzasız, Anında İhtiyaç Kredisi!

Akbank’tan Belgesiz, İmzasız, Anında İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

Akbank, 7 gün 24 saat içinde başvuru gerçekleştirebileceğiniz maksimum 20 bin Türk Lirasına kadar anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Müşterilerine hem ödemelerde hem de başvuru sırasında çeşitli kolaylıklar sağlayan Akbank, uygun faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Akbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sabit tutup, yüzde 1,65 olarak belirlemiştir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin aldıkları kredileri tüm vadelerde aynı olmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusunda belge ve imza istemeyen banka, başvuruların onaylanması durumunda anında müşterilerinin mevduat hesaplarına yatırmaktadır.

Şubelerden başvurularını yapmak isteyenler için ise bir takım belgeler zorunlu tutulmuştur. Bu belgeler; aylık gelir dokümanı, nüfus cüzdanı ve ikametgah belgesidir.

Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank ihtiyaç kredisi başvuruları bankanın internet şubesinden, Akbank’ın direkt mobilinden, telefon şubesi aranarak ya da Akbank direkt formunu doldurularak gerçekleşmektedir.

Akbank Anında 20.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı Örneği

48 ay vadeli 20 bin Türk Lirası alan müşterinin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,65’tir. Aylık kredi ödemesi ise 649,39 Türk Lirasına tekabül etmektedir. 20 bin Türk Lirası için ek olarak yapılan masraflar maksimum 100 Türk Lirası olmaktadır. Kredi kapsamında yüzde 5 Banka ve Sigorta Muamele Vergisi, yüzde 15 oranında Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu alınmaktadır.

Akbank’ın sunduğu anında ihtiyaç kredi kampanyası 2025 yılına kadar sürmektedir. Uzun dönemli kredi kampanyası düzenleyen banka, müşterilerine kolay imkanlar sağlayıp, onların ihtiyaçlarına destek olmaktadır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,287BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,635TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler